kocaeli , 25-09-2020

Minik öğrencilere aileleriyle birlikte eğitim verildi

Özel ODTÜ KYÖV Okulları, ana sınıf öğrencileri için her yıl düzenlediği, fen etkinlikleri programına bir yenisini daha ekledi. Çocukların eğitimi için düzenlenen farklı temalardaki çalışmalara aileler de katıldı

16:32:34 | 2020-01-11

HABER: Reha KÜÇÜKÖZLER

 

Özel ODTÜ KYÖV Okulları tarafında her yıl düzenlenen fen etkinliklerinin bir yenisi 4 ve 5 yaşındaki minikler için yapıldı. Fen etkinlikleri adı altında farklı çalışmalarının yapıldığı programa aileler de katılım sağladı. Haftanın üç gününü kapsayan program, 5 yaşındaki miniklere drama ve ritim çalışmalarının verilmesiyle başladı. Miniklerin büyük ilgi gösterdiği programda fen biliminde yer alan ‘Suyun Dönüşü” adlı konu anlatıldı.

 

 

AİLELER VE ÇOCUKLARA EĞİTİM

4 yaş grubunu oluşturan minik öğrencilere ise ‘Kardan Adam Duyusal Etkinlik Atölyesi’nde, öğrencilerin 5 duyu organlarını harekete geçiren çalışmalar uygulandı. Minik öğrenciler, ‘Mevsimler’ teması çalışmalarında kendi kararlarını vererek kardan adamlarını oluşturmanın heyecanını yaşadı. Çocuklar eğiitim alırken bir yandanda aileleriyle eğlenceli saatler geçirdi. Aileler böylesi güzel ve faydalı etkinliklerin düzenlenmesinden dolayı Özel ODTÜ KYÖV okuluna teşekkür etti.

 
ETİKET :   Özel ODTÜ KYÖV Okullar ana sınıf öğrenciler minikler aile çocuk eğitim program fen eğitimi

Tümü