kocaeli , 25-08-2019

Minik Eller’den unutulmaz performans

İlimizin en başarılı okul öncesi eğitim kurumlarından olan Minik Eller Anaokulu, Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen başarılı bir organizasyonla, 2016-2017 eğitim-öğretim dönemine veda etti

12:56:51 | 2017-07-07

İlimizin en başarılı okul öncesi eğitim kurumları arasında yer alan Minik Eller Anaokulu’nun sevimli öğrencileri, bir eğitim-öğretim yılına daha veda etti.

Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, minikler uzun süren bir çalışma süreciyle hazırladıkları programı ailelerine sundu.

Yılsonu gösterisi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Minik öğrencilerin hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı söylemesi salonda alkış tufanı kopardı.

Tülay Yanıkoğlu Yazıcı’nın sunuculuğuyla gerçekleşen gecede kısa bir konuşma yapan Minik Eller Anaokulu Kurucusu Aslı Gencal, gecenin hazırlanmasında emeği geçen ekip arkadaşlarına ve öğrencilerine teşekkür etti.

Program boyunca sergiledikleri piyesler, halk oyunları gösterileri, söyledikleri şarkılar, marşlar ve şiirlerle ailelerine unutulmaz bir gece yaşatan Minik Eller öğrencileri, salonda duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. İzmir Marşı ile sona eren programın finalinde, Aslı Gencal mezun ettiği öğrencilerini, ilkokula gözyaşları içinde uğurladı.

 

 

 
ETİKET :   Minik Eller Anaokulu

Tümü