kocaeli , 24-07-2019

Mezuniyet sevinci yaşadılar

Karamürsel Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen mezuniyet töreninde 2017– 2018 yılı mezunları, keplerini gökyüzü ile buluşturdular

13:39:43 | 2018-05-15

Karamürsel Anadolu Lisesi okul bahçesinde düzenlenen törene Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ilçe kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdinç Bozkurt, ilçe milli eğitim müdürü Murat Çakır, Okul Müdürleri, CHP ilçe başkanı Ali Kara, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, okul müdürü Hamit Sığırcı’nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti.

Okul müdürünün konuşmasının ardından 1., 2. ve 3. olan  öğrencilere Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, kaymakam Ahmet Narinoğlu ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdinç Bozkurt tarafından plaket ve ödülleri verilerek günün hatırasına mezuniyet pastası kesildi.  Programın devamında mezun olan tüm öğrencilerin mezuniyet belgelerini almaları ile birlikte 4 yıl özlemle beklenen o ana gelinerek 2017 – 2018 yılı mezunları keplerini gökyüzü ile buluşturdular.

ETİKET :   mezuniyet karamürsel ismail yıldırım