kocaeli , 07-07-2020

Mehlika’s Beauty Studio açıldı

Güzellik uzmanı Mehlika Eryılmaz, ‘Mehlika’s Beauty Studio’yu açtı

16:04:10 | 2019-06-28

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

Bakımlı ve güzel görünmek isteyen hanımlar, güzellik alanına dair tüm uygulamaları şehir merkezinde yepyeni bir studiyoda hem de alanında uzman bir isime yaptırmaya ne dersiniz?
20 yıldır çeşitli kurumlarda görev yapan güzellik uzmanı Mehlika Eryılmaz, İzmit Karabaş Mahallesi Cebesoy Sokak Serkar İş Merkezi’nde kendi yerini açmanın mutluluğunu yaşadı. 

Mütevazi bir organziasyonla hizmete başlayan Mehlika’s Beauty Studio’nun açılışına CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Eryılmaz’ın ailesi ve davetliler katıldı.

 

BAŞARACAĞINA İNANIYORUM

Açılışta bir konuşma yapan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “Ben ilk kez bir güzellik merkezinin açılışına katılıyorum. Kadına yönelik yapılan her iş başarılı olur. Mehlika kardeşimiz 20 yıl boyunca farklı yerlerde çalıştı. Şimdi ise kendi yerine açtı ve kendi parasını kazanacak. Ayrıca yanında çalıştıracağı kişilere iş imkanı sunmuş olacak. Ben kendisinin tüm zorlukların üstesinden gelip başaracağına inanıyorum. Hayırlı olsun” dedi.

 

TÜM BAKIM ÇEŞİTLERİ BULUNUYOR

Milletvekili Akar’ın konuşmasının ardından Eryılmaz’ın aile büyükleriyle birlikte açılış kurdelesi kesildi. Haftanın 6 günü (pazar hariç) 09.00-19.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Mehlika’s Beauty Studio’da; cilt bakımı, cilt gençleştirme, saç ve türban tasarımı, dermaroller, dermapen, microblading, kalıcı makyaj, ipek kirpik, kirpik lifting, profesyonel makyaj, el ve ayak bakımı gibi işlemler yapılacak.

Kişisel bakımına ve güzelliğine önem veren kadınlar, Mehlika's Beauty Studio sizi bekliyor.

 

ETİKET :   Mehlika Eryılmaz Mehlikas Beauty Studio cilt bakımı cilt gençleştirme saç ve türban tasarımı dermaroller dermapen microblading kalıcı makyaj ipek kirpik kirpik lifting profesyonel makyaj el ve ayak bakımı güzellik merkezi