kocaeli , 14-08-2020

MEDAR Hastaneleri'nden görkemli lansman

MEDAR Hastaneleri ‘Sağlığınız el üstünde’ sloganıyla şekillenen yeni vizyonunu anlatan büyük lansman ünlü sanatçı Ferhat Göçer’in katılımı ile Kocaeli Modern Kongre Merkezi'nde gerçekleşti

15:33:37 | 2019-12-23

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Kocaeli’de sağlık hizmetinde tecrübesi bulunan Aile Konak Hastanesi geçtiğimiz aylarda aldığı karar ile isim değişikliğine gitmişti. ‘Sağlığınız el üstünde’ sloganı ile ‘MEDAR Hastaneleri’ ismini alan sağlık kurumu yeni ismini, düzenlediği Ferhat Göçer konseri ile kamuoyuna duyurdu. Kokteyl ile başlayan lansmana, Dr. Şahin Talus, Dr. Veysel Besnili, ve Dr. Nevzat Doğan ev sahipliği yaptı.

 

 

YOĞUN KATILIM

Lansmana, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı, Kandıra Belediye Başkanı Adanan Turan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, KOTO Başkanı Necmi Bulut, Türk Metal Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız, Medar Hastanelerinde çalışan doktorlar, siyasiler ve iş dünyasından çok sayıda kişi katılım sağladı.

 

HALKIN MEDAR-I İFTİHARI OLMAYA GELDİK

Gerçekleşen kokteyl sonrası büyük salona geçen davetlilere MEDAR Hastaneleri’nin tanıtım videosu izletildi. Tanıtım gösterimi sonrası MEDAR Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus bir konuşma gerçekleştirdi. Sağlık sektöründe 20 yıldır hizmet verdiklerini ve uluslararası alanda marka olmayı hedeflediklerini açıklayan Talus konuşmasında, “24 yıl önce gelmiştim Kocaeli’ye Seymen Polikliniği adında bir klinik açmıştık. Ondan sonra Nevzat Bey ve Metin Bey ile o dönemin en iyi sağlık merkezini açtık. Daha sonra Gölcük’te tıp merkezi açtık, arkasında Gebze Hastanesi, sonra da Sakarya Hastanemizi açtık. Şimdide hastanelerimizde sağlam bir isim değişikliğine gittik bunun için 1 yıldır emek veriyoruz. Hastanelerimizin yeni ismi ‘MEDAR’olmasına karar verdik. Halkımızın Medar-ı İftiharı olmaya geldik. Buradan paydaşımız olan hekimlerimize teşekkür ediyorum, çalışan iş arkadaşlarımın sayesinde bir arada daha güçlüyüz, hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

 

MUTLU ŞEHİR KOCAELİ OLACAK

Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Talus’un arından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kürsüye çıktı. Başkan Büyükakın konuşmasında, “Böyle marka kurumların şehrimizde yaygınlaşması marka şehir hedefindeki bir belediye başkanı için gurur verici. Medarı iftar olacak hastanenizin tüm ekibine teşekkür ediyorum. 20 yılda bu noktaya geldiyseniz bunun en büyük nedenlerinde biri burada çalışan arkadaşlarınızdır. Şehirler bir cazibe noktası olacaksa bu cazibenin etkilerinden biri o şehirde olan sağlık hizmetidir. Ben iki hastanenizi gezdim gerçekten standartların üstünde. Bu şehrin sağlık turizmi anlamında ciddi katkılar sağlayacağınıza inanıyorum. Kocaeli sağlık alanında vizyonu olan bir şehir umuyorum sizlerde güzel işler yaparsınız. Şehrimiz bu katkılarla daha mutlu bir şehir olacağına inanıyorum. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

 

FERHAT GÖÇER KONSERİ

Konuşmaların ardından Türkiye’nin ünlü sanatçı Ferhat Göçer sahne aldı. Büyük alkışlar eşliğinde karşılanan sanatçı unutulmaz parçalarını seslendirerek davetlilere güzel anlar yaşattı. Göçer’e davetliler eşlik etmeyi ihmal etmedi.

 
ETİKET :   MEDAR hastaneleri lansman görkemli yoğun katılım ferhat göçer konser siyasiler iş dünyası doktorlar Sağlığını el üstünde kocaeli

Tümü