kocaeli , 11-12-2019

Limonevi Anaokulu’ndan şık kokteyl

Geçtiğimiz yıl Yuvacık’ta hizmet vermeye başlayan Limonevi Anaokulu okul bahçesinde düzenlenen kokteylle açıldı. Eğitim ve ticaret camiasından çok sayıda misafirin ağırlandığı kokteylde yüksek katılım gösteren veliler de hazır bulundu

13:12:48 | 2018-09-15

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

HEDEFİMİZ EVLATLARINIZI SEVGİYLE BÜYÜTMEK

Hülya Tarakçı ve eşi Adnan Tarakçı tarafından Başiskele Yeşilyurt Mahallesi’nde bulunan Limonevi Anaokulu şık bir törenle açıldı. Açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra anaokul müdüresi Merve Çakan, programın açılış konuşmasını yaptı. Okul öncesi eğitimin kilit noktasının çocuğu anlamak ve koşulsuz sevmek olduğunu vurgulayan Çakan, “Dünyanın en değerli varlıkları olan evlatlarınızı sizler sevgiyle büyütmeyi hedeflerken bizler de bu sevgiyi tamamlayacak ve onları hayata hazırlayacak eğitimin temelini vermek için gayret gösteriyoruz. En hızlı öğrenme dönemleri olan bu çağlarında yavrularınızı bizlere güvenerek teslim etmeniz bizim için gurur verici olup, bu sorumluluğu yerine getirmek için gayretle çalıştığımızı, anne yüreğiyle yaklaştığımız çocuklarınızın artık bizim de çocuklarımız olduğunu bilmenizi isterim" ifadelerini kullandı.

 

 

 

EĞİTİMİN VAZGEÇİLMEZ UNSURU MUTLU BİREYLER YETİŞTİRMEK

Anaokul müdüresi Merve Çakan’ın ardından konuşan kurucu Adnan Tarakçı ‘Hızla değişen dünyamızda ayakta kalabilen, sorgulayan, sorumluluğunun bilincinde olan mutlu bireyler yetiştirmek eğitimin vazgeçilmez unsurudur. Bizler de bir anne-baba ne bekler, bir çocuğun hayatına nasıl dokunulur ve iz bırakılabilir diye düşünerek çıktığımız bu yolda sizlerin de güveni ve desteğiyle bir Limonevi ailesi oluşturmanın mutluluğu içindeyiz” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Yapılan konuşmaların ardından alkışlar eşliğinde kurdele kesildi. Açılış programı günün anısına pasta kesilmesiyle tamamlandı.

 

 

 

ANAOKULUNDA YOK YOK

Toplam 12 öğretmenin yer aldığı 100 öğrenci kapasiteli Limonevi Anaokulu'nda tuz odası, jimnastik salonu, mutfağı, kukla gösterileri, modern dans  ve piyano dersleriyle donanmış, bir çocuk için gerekli olan her ayrıntının anne-baba gözüyle düşünülmüş olmasıyla dikkat çeken Limonevi Anaokulu’ndaki şölen havasındaki kokteylde çocukların da çok eğlendiği gözlerden kaçmadı.

 

İLETİŞİM

Adres: Yeşilyurt Mh. Galip Erenoğlu Cd. No:59/1A/1 Orka Life Sitesi, Başiskele/KOCAELİ,

Telefon: 0262 344 22 24

ETİKET :   limonevi anaokulu hülya tarakçı adnan tarakçı başiskele yuvacık