kocaeli , 10-08-2020

Lezzet Kebap Diyarı’ndan renkli açılış

Lezzet Kebap Diyarı, kent protokolünün yoğun katılımıyla görkemli bir şekilde hizmet açıldı

15:47:48 | 2018-09-11

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

Yönetim kurulu başkanlığını eski özel harekatçı Oktay Akman’ın üstlendiği Lezzet Kebap Diyarı Diyarı; Darıca, Gebze ve Çayırova’daki restoranlarının ardından İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Kandıra Yolu Caddesi üzerinde 4’üncü şubesini kent protokolünün yoğun katılımıyla hizmete açtı. Açılış törenine; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, KOTO Başkanı Necmi Bulut, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

HAYIRLI KAZANÇLARINIZ OLSUN

Açılışta davetlilere cağ kebabı ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Kent protokolünün de yoğun katılım gösterdiği açılış töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Benim için en renkli açılışlardan bir tanesi oluyor. Bu güzel hizmet kurumunu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah utandırmasın. Hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin” dedi. Karaosmanoğlu’nun konuşmasının ardından protokol üyeleriyle birlikte kurdele kesildi.

 

CAĞ KEBABINI TAVSİYE EDİYORUM

Kurdele kesilmesinin ardından konuşan Lezzet Kebap Diyarı Cağ Kebap Diyarı Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Akman, “Beni bu güzel günde yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bizleri zirveye taşıdığınız için siz değerli dostlarımıza da teşekkür ediyorum. Kalitemizden ödün vermediğimiz sürece zirvedeki yerimizi koruyacağız. Cağ kebabın faydalarını saymak ile bitiremeyiz. Bol bol cağ kebabı yemenizi tavsiye ediyorum. Bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmayan sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu başta olmak üzere tüm katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından yemeğe geçilirken daha sonra il müftüsü Yusuf Doğan dua etti.
ETİKET :   lezzet kebap diyarı oktay akman cağ kebabı açılış Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu

Tümü