kocaeli , 22-02-2020

Levent Börek’e görkemli açılış

İzmitli Volkan Karayel, Adana’nın en meşhur börekçisi ‘Levent Börek’ markasını İzmit’e getirdi. Levent Börek’in Yahya Kaptandaki şubesi görkemli bir törenle resmi açılışını gerçekleştirdi

16:24:39 | 2019-10-26

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Demo Makine’nin sahibi iş adamı Volkan Karayel, Adana’da Levent Tamtürk’ün kurduğu ‘Levent Börek’ İzmit’e getirdi. Gıda sektörüne iddialı giriş yapan iş adamı Karayel, Yahya Kaptan’daki Levent Börek’in resmi açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. Çok sayıda kişinin katıldığı açılışa Volkan Karayel’in dostları, ailesi, Levent Börek'in kurucusu Levent Tamtürk, İzmit Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Nejat Çakır, CHP İl Başkan Yardımcısı Hasan Akar, , Kocaeli Life Dergisinin sahipleri Serpil Çolak ve Zeynep Akar ile Biz İzmitiz Grubu yöneticisi Hüseyin Erol katıldı.

 

ADANA DA TATTIM ÇOK BEĞENDİM

Açılışta bir konuşma yapan iş adamı Volkan Karayel, Levent Börek’in 56 şubesi olduğunu ve gittikçe büyüdüğünü, bu büyümeye katkı sağlamak istediklerini belirterek, “Ben Levent Börek’i iş seyahati için gittiğim Adana’da tattım ve çok beğendim. Böylesi güzel bir lezzetin Kocaeli’nde de olması gerektiğini düşünerek burada şube açtım. Umarım herkes için hayırlı olur. Beni yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

SIRADAN BİR BÖREK DEĞİL

Açılışta yerini alan Levent Börek’in mimarı Levent Tamtürk konuşmasında, “Ben börek yapmayı babamdan öğrendim fakat benim yaptığım börek sıradan bir börek değildi. Baklava yufkası, akışkan peyniriyle çıtır böreği keşfettim. Böreğe yeni bir görünüm kazandırdıktan sonra kendi ismimi verdim ve tüm Türkiye’de şubeler açtım. İzmit de bu şubelerden biri umarım memnun kalırsınız” şeklinde konuştu.

 

AÇILIŞ KURDELESİNİ KESTİLER

Konuşmaların ardından iş adamı Volkan Karayel ve konuğu Levent Tamtürk, İzmit Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Nejat Çakır, Biz İzmitiz Grubu yöneticisi Hüseyin Erol ile konuklar hep birlikte açılış kurdelesini kesti. Kurdele kesiminin ardından konuklar enfes börekleri tatma imkanı buldu.

 

ÇITIR ÇITIR LEZZET

Levent Börek, Yahya Kaptan Mahallesi’nde, Nazer Inn İş Merkezi’nde haftanın 7 günü hizmet verecek. Levent Börek’te; kıymalı, peynirli, ıspanaklı, pastırmalı, zeytinli, kavurmalı çıtır çıtır börek çeşitleri bulmak mümkün. Ünü ülke sınırlarını aşan, dünya çapında tanınmaya başlayan Levent Börek’i denemenizi tavsiye ederiz.
ETİKET :   levent börek börekçi lezzet tat volkan karayel Levent Tamtürk kocaeli izmit

Tümü