kocaeli , 25-05-2019

Kuzey’in oğlu İzmit’i salladı!

Gerçekleştirdiği konser organizasyonlarıyla kentimize adeta yıldız yağdıran Hayal Kahvesi, bu kez sahnesinde ünlü sanatçı Volkan Konak’ı ağırladı

11:18:56 | 2016-04-22

Hayal Kahvesi’nde Kuzey rüzgarı esti... Bugüne dek sahnesinde pek çok ünlü ismi ağırlayan Hayal Kahvesi, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Volkan Konak konseriyle yine unutulmaz bir geceye imza attı.

Karadeniz'in güçlü sesi Volkan Konak’ı dinlemeye gelen İzmitlilerin mekanı hınca hınç doldurduğu organizasyonda, şiir ve müzik dolu saatler yaşandı.

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkileyici sahnesiyle her konseri geniş bir hayran kitlesi tarafından izlenen Volkan Konak, Hayal Sahnesi’nde yine beklentilerin çok üzerinde bir performans sergiledi.

Birbirinden güzel şarkılarını, boynuna taktığı Kocaelispor atkısıyla seslendiren Kuzey’in oğlu, kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Yaptığı konuşmada Kocaeli’yi çok sevdiğini ifade eden Konak, İzmit’in Hayal Kahvesi gibi bir mekana kavuşmasından dolayı mutlu olduğunu ve konserlerinin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini söyledi.

Her yaştan Volkan Konak hayranının eğlenceye doyduğu gece, geç saatlere kadar devam etti.

 

volkan 1

Hasan Büyük, Simay Yurdatapan, Necdet Yurdatapan, Çimen Yurdatapan


 

volkan 2

Ümit Ekici, Sinem Ekici, Özgür Akpınar, Özlem Akpınar


 

volkan 3

Tülay Yorulmaz, Nükhet Çimen, Aslı Özbir


 

volkan 4

Öznür Zengin, Aysun Ayturan


 

volkan 5

Fatoş Çeliker, Ercan Çeliker, Gülşah Dikmen


 

volkan 6

Sena Bayerli, Hatice Özyurtkan


 

 
ETİKET :   eğlence Hayal Kahvesi karadeniz müziği konser kuzeyin oğlu müzik volkan konak

Tümü