kocaeli , 27-05-2019

Kubilay Kırman KOÜ’nün Konuğu Oldu

Kentimiz sağlık sektörünün önde gelen markalarından Akademi Hastanesi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kırman, iletişim fakültesinin konuğu oldu

12:33:05 | 2016-05-22

Kocaeli Üniversitesi bünyesinde, öğretim görevlisi Arda Süar’ın derslerinde gerçekleştirilen “Brief verenlere kulak ver” adlı seminerler dizisi kapsamında, etkinliğin bu haftaki konuğu Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kırman oldu. Kocaeli Üniversitesi Reklamcılık bölümü öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen seminere ilgi ise oldukça yoğundu. Oldukça renkli geçen dersin ana gündem maddesi ise Kırman’ın reklamcılardan talepleri şeklinde oldu.

 

MÜŞTERİLERİNİZİ TANIYIN

Öğrencilere hitaben gerçekleştirilen derste Kubilay Kırman: “Bu tarz etkinlikler sayesinde üniversite öğrencileri ile iş dünyasını bir araya getirmenin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Sizler reklamcı adayları olarak fikir yaratmalısınız. İş adamları sizler tarafından üretilen işlerin verimliliğiyle ilgilenmeyi tercih eder. Bu sebeple sizler genç nesiller olarak iş dünyasına atıldığınız zaman müşterilerinizi tanımakla zaman geçirmelisiniz” dedi.

 

SÜAR: TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Son olarak bir açıklama yaparak bilgi aktaran öğretim üyesi Arda Süar, şu sözleri dile getirdi: “Üniversitemiz kapsamında bizlere bu imkanı sunan başta iletişim fakültemizin değerli dekanı Prof. Dr. Füsun Alver ve kıymetli bölüm başkanlarımız Prof. Dr. Cem Pekman ve Prof. Dr. İdil Sayımer olmak üzere herkese minnettarız. Kıymetli ağabeyim Kubilay Kırman’a da bizleri kırmadığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi olarak katkılarını her zaman hatırlayacağız” dedi.
ETİKET :   dr arda süar arda süar akademi hastanesi kocaeli kubilay kırman seminer iletişim kocaeli üniversitesi reklamcılık sosyal medya

Tümü