kocaeli , 19-01-2020

KOÜ İletişim'de mezuniyet coşkusu

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde 4 yıllık lisans eğitimini tamamlayan 620 öğrenci bugün mezuniyet sevinci yaşadı

14:39:11 | 2019-06-24

HABER: TAHA AHMET ÖZEL 

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı. Umuttepe yerleşkesinde bulunan Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Radyo-TV-Sinema, Görsel İletişim Tasarımı ve Reklamcılık Bölümlerinden toplam 620 öğrenci mezun oldu. İletişim Fakültesi 21’nci dönem mezunlarını verdi.  Törene İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nigar Pösteki, Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Hasan Yılmaz, Özgür Kocaeli Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut, Demokrat Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt Soysal, iletişim fakültesi bölüm başkanları, akademisyenler ve mezunların aileleri katıldı. 

 

YOLUNUZU BİLİM AYDINLATSIN

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nigar Pösteki kürsüye geldi. Pösteki “Öğrencilerimiz başarıdan başarıya koşarken bizleri gururlandıracaklar. Bu şeref tablosunun en büyük mimarları akademisyenlerimizdir. Mezunlarımızın yolunu bilimin ışığı aydınlatsın. Sizler ülkeniz ve insanlık için de başarılı olmak zorundasınız. Hepinize üstün başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun” dedi.  Pösteki’nin konuşmasının ardından uygulama çalışmaları kapsamında başarı gösteren Emirhan Alkan, Gaye Gamze Yılmaz ve Ebrar Varlı’ya törende teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

Törenin sonunda tüm bölümlerden mezun olan öğrencilerin isimleri tek tek okunarak sahneye davet edildi ve mezuniyet belgeleri dağıtıldı. Daha sonra öğrenciler, keplerini fırlatarak mezuniyet sevinci yaşadı.

ETİKET :   Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezuniyet