kocaeli , 24-08-2019

KOÜ İİBF’den 1326 mezun

Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan 1326 öğrenci kep atma sevinci yaşadı

16:48:10 | 2018-07-03

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun toplam 1326 öğrenci belgelerini alarak mezun oldu. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ndeki Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen mezuniyet törenine İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Selman Aziz Erdem, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Çaylak, öğretim görevlileri öğretmenler veliler katıldılar.

DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLERİ ALDI

Kocaeli Üniversitesi İktidasi İdari Bilimler Fakültesi 1. Eğitim birincilikle bitiren İsmail Mesut Deniz, ikinci Aysun Yeşil, üçüncü Çağla Yamak’ın belgelerini Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Çaylak, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Selman Aziz Erdem tarafından takdim edildi.

ÖZGÜRLÜK VE ADALETTEN ŞAŞMAYIN

Mezuniyet töreninde açılış konuşmasını yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyasi Bilimler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Çaylak “ Siyaset bölümü üniversitenin lokomotifidir, siyaset Türkiye’nin geleceğidir. Bugün buradan mezun oluyorsunuz.  Bilgiyi nasıl elde edeceğinizi artık öğrendiniz. Artık araştırarak uygulayacaksınız. Sizlerden tek isteğim özgürlük ve adaletten şaşmayın. Hepinizin yolu açık olsun” dedi.

BELGELER TAKDİM EDİLDİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyasi Bilimler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Çaylak’ın konuşmasının ardından Siyasi Bilimler bölümünden mezun olan öğrenciler tek tek sahneye davet edilerek hocalarından mezuniyet belgelerini aldılar ve daha sonra kep fırlattılar.

ETİKET :   Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi koü iibf koü mezuniyet