kocaeli , 27-02-2020

73 diş hekimi mezun oldu

Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 73 öğrencisi için mezuniyet töreni düzenlendi

16:30:44 | 2018-05-30

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür Merkezi’nde Diş Hekimliği Fakültesi mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Mezuniyet törenine Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Özel, KOÜ Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan, Klinik Bilimleri Bölümü Protetik Diş Tedavi Yrd. Doç Dr. Serkan Sarıdağ, Kocaeli İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, öğretim görevlileri, öğrenci velileri ve misafirler katıldılar.

MESLEĞİMİ ONURLA YAPACAĞIM

Mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 1. olarak bitiren Duygunur Cesur konuşmasını yapmak için kürsüye geldi. Duygunur Cesur meslek hayatında daima saygılı ve işini severek yapacağını belirterek “Mesleğimi değerli hocalardan almış olduğum kıymetli bilgiler ışığında onurla yapacağım” dedi.

YOLUNUZ AÇIK OLSUN

Fakülte birincisi Duygunur Cesur’un ardından Fakülte Dekanı Prof. Dr. Emre Özel konuştu. Özel konuşmasında “ 5Yıllık bir eğitim yılının sonuna gelindi, Bugün okulumuzda bir çok pratik çalışmalar da bulundunuz, başarılı olmak için çok çalıştınız, meslek hayatınızda gelişimci olarak daha ileriye en iyiyi yapmayı ve teknolojiyi iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyorum, aileler evlatlarınızın başarılı olmasını görevlilerimiz elinden geleni vermişlerdir, burada tüm akademik personelimize teşekkür ediyorum ve tüm öğrencilerimizin yolları açık olsun” dedi.

73 ÖĞRENCİ DİPLOMALARINI ALDI

Koü Baki Komsuoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen 73 öğrencinin mezuniyet töreninde konuşmaların ardından Okul birincisi Duygunur Cesur’un diplomasını Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Özel ve Kocaeli İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü ile birlikte verdiler. Daha sonra tüm öğrenciler belgelerini aldıktan sonra Rektör Emre Özel öğrencilere meslek yemini ettirdi.

Yeminin ardından öğrenciler geri sayımla birlikte keplerini attı. Tören tüm öğretim üyelerinin öğrencilerle fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

ETİKET :   Kocaeli Üniversitesi koü diş hekimliği fakültesi mezuniyet Koü Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Özel