kocaeli , 17-06-2019

KOTO KART tanıtıldı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve Türkiye İş Bankası işbirliğinde ticari hayata büyük canlılık getirmesi hedeflenen KOTO KART tanıtıldı

15:50:58 | 2018-10-10

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Kocaeli’nin ticari hayatının gelişmesi için birbirinden özel projeleri hayata geçiren Kocaeli Ticaret Odası, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek üyelerine özel indirimler sağlayan KOTO KART’ı geliştirdi. Türkiye İş Bankası işbirliğiyle hayata geçirilen, Oda üyesi firmalara yönelik avantajlı koşullar sunan ticari kredi kartı ve ticari bankamatik kartı, KOTO’da düzenlenen toplantıyla kullanıma alındı.

YOĞUN İLGİ

Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantıya KOTO Başkanı Necmi Bulut, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, İş Bankası Ticari Bankacılık Pazarlama Müdürü Ethem Eliaçık, İş Bankası Bölge Satış Müdürü Mustafa Erhan Güney, İş Bankası Pazarlama Bölge Müdürü Burak Ali Doğu, İş Bankası İzmit Şube Müdürü Ünal Aydın, İş Bankası Gebze Şube Müdürü Göktay Özbek, KOTO Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz ve çok sayıda KOTO yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ÖNEMLİ AVANTAJLAR SAĞLAYACAK

İmza töreninde konuşan KOTO Başkanı Necmi Bulut, “En önemli projelerden biri olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimizin birbirleri ile alışverişleri artacak, anlaşmalı üyelerimizden yapılacak alışverişlerde çeşitli avantaj sağlanacaktır. Kentimizde el birliğiyle oluşturduğumuz ortak aklı farklı alanlara taşımayı ve birliğimizden gelen kuvveti kullanmayı hedefleyen ilk adım olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimize somut faydalar sunacağız. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

İLK ANLAŞMALI TİCARİ KREDİ KARTI

KOTO Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer konuşmasında “KOTO Kart’ın tüm ticari mal ve hizmet alımlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Oda – Banka işbirliği çerçevesinde Maximum özellikli, KOTO logosunu taşımakta ve anlaşmalı üye işyerlerinde karta özel ek indirimlerden yararlanma imkânı sunmaktadır. Ayrıca KOTO Kart ilk anlaşmalı ticari kredi kartıdır. KOTO Kart yurt içinde ve yurtdışında tüm visa –master logolu üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Tüm bu özelliklere ek olarak; Odamız üyesi işyerlerinde, söz konusu işyerinin yine üyelerimize yönelik tanımladığı özel indirim oranları, alışveriş sırasında kartla ödeme yaparken, direkt indirim olarak faturaya yansıtacaktır” dedi.

 

TİCARİ BANKAMATİK KART

Gezer’in ardından konuşan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, “İş Bankası olarak ülkemizin en köklü meslek örgütlerinden olan KOTO ile ticari kart işbirliği için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli ili genelinde yaklaşık 10 bin aktif üyeye hizmet veriyor. Biz de ortaklaşa bu üyelere nasıl bir fayda sağlayabiliriz diye düşündük ve oda üyesi firmalara avantajlı koşullar sunan ticari kredi kartı ve ticari bankamatik kartı geliştirdik” dedi.

 

İLK YIL KART AİDATI YOK

KOTO logolu ticari kartların sağladığı avantajlar hakkında da bilgi veren Şimşek, “Bu kartlarımız Maximum Business özellikli olup, kart sahipleri Maximum avantajlarının tamamından yararlanabilecekler. İlk yıl kart aidatı ödenmeyecek. Kart sahibi müşterilere internet üzerinden 6 ay geçerli olacak şekilde 50 Havale ve 20 EFT içeren hediye işlem paketi sunacağız. İştiraklerimizden Anadolu Hayat da Grup Emeklilik planında avantajlı koşullar sağlıyor olacak. Kocaeli Ticaret Odası ise Kocaeli ili genelinde öne çıkan firmalarla indirimli alışveriş imkânı yaratacak işbirlikleri kurarak kart sahipleri lehine imkan sağlayacak” diye konuştu.

KOTO KART’ın kullanıcılarına sağladığı avantajlar

Kartı alacak üyelerden ilk yıl için kart aidatı alınmayacak.

Kart lansmanını takip eden ilk ay kart alan ve 5.000 TL’lik harcama yapan firmalara 50 maxipuan hediye verilecektir.

Kaybolma ve çalınma sigortasından ücretsiz yararlanma imkanı tanınacak.

Her yıl 1 ay süreyle müze kart özelliğinden ücretsiz faydalanılabilecek.

Sabiha Gökçen ISG lounge hizmetlerinde %50 indirimden faydalanma gibi birçok avantajlara sahip olacak.
ETİKET :   koto Kocaeli Ticaret Odası Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut Türkiye İş Bankası koto kart

Tümü