kocaeli , 29-09-2020

Koronavirüs hakkında en doğru bilgi Corona Bilgilendirme Başiskele’de

Başiskele Kaymakamlığı, Koronavirüs hakkında vatandaşları en doğru şekilde bilgilendirecek iki sosyal medya hesabı oluşturdu

22:45:53 | 2020-04-10

Tüm dünya ile birlikte Türkiye’yi de etkisi altına alan Koronavirüs'e karşı ülke çapında başlatılan zorlu mücadele devam ederken; Başiskele Kaymakamlığı da vatandaşların salgından korunmasına yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Koronovirüs’ün yayılmasını önlemek amacıyla alınan önlemler kapsamında halkın sürekli uyarıldığı ilçede, Başiskele Kaymakamlığı tarafından açılan sosyal medya hesapları da güncel ve en doğru bilgiye anında ulaşılmasına olanak sağlıyor.

 

CORONA BİLGİLENDİRME BAŞİSKELE

Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay’ın öncülüğünde yürütülen çalışmalar kapsamında açılan ‘Corona Bilgilendirme Başiskele’ isimli Facebook ve Instagram sayfalarında; Koronavirüs ve virüsten korunma yollarıyla ilgili paylaşımların yanı sıra, Sağlık Bakanlığı tarafından teyid edilmiş güncel bilgiler paylaşılıyor. Salgın nedeniyle Başiskele’de yaşanan gelişmelerden anında haberdar olmak için Facebook ve Instagram’daki ‘Corana Bilgilendirme Başiskele’, sayfalarını takip edebilir; öneri, dilek ve sikayetlerinizi 0539.551 41 53 No.lu WhatsApp hattına iletebilirsiniz.
ETİKET :   Başiskele kaymakamlık sosyal medya doğru bilgi virüs korona yeni hasap corona bilgilendirme başiskele

Tümü