kocaeli , 14-08-2020

Koray ile Duygu muradına erdi

İzmit’in en popüler mekanlarından Kubi Bar’ın sahibi Kubilay, Meral Gürer çiftinin yakışıklı oğulları Koray ile Kemal Kalfa ile Yaşar Kalfa çiftinin güzeller güzeli kızları Duygu Kalfa ile dünya evine girdi

18:15:44 | 2018-09-16

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Kubilay, Meral Gürer çiftinin oğulları Koray Gürer ile  çiftinin kızları Duygu Kalfa ile evlendi. İzmir’de bir restoran işleten Koray ile aynı restoranda çalışan Duygu Kalfa’nın Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen nikah törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 22.Dönem CHP milletvekili Hikmet Erenkaya, çiftin ailesi, yakın akrabaları ve arkadaşları  katıldı.

NİKAHI DOĞAN KIYDI

Çiftin nikahını İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan kıyarken şahitliklerini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 22.Dönem CHP milletvekili Hikmet Erenkaya, Merve Çiçek, Can Boyacı ve Cengiz Erçin yaptı. Kıyılan nikahın ardından İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan çifte mutluluklar dilerken “Hastalıkta, sağlıkta bir ömür boyu birbirinize iyi bakın” temennisinde bulundu.İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın ardından Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez konuştu. Üzülmez “Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. İyi günde kötü günde birliğiniz daim olsun”dedi.

BALAYI KÜBA’DA

Çiftin aile cüzdanını gelin hanıma 22. Dönem CHP milletvekili Hikmet Erenkaya verdi. Çift balayı için Küba’yı tercih ederken kıyılan nikahın ardından  23 Eylül Pazar günü 16.30’da İzmir Alsancak’ta 1888 Bar&Lounge’ta düğün yapılacak.  Mutlulukları gözlerinden okunan çift İzmir’de yaşayacaklar.

 
ETİKET :   Kubilay Gürer İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez

Tümü