kocaeli , 26-10-2020

KOİDER çalışmalarını hızlandırdı

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER), pandemi sürecinin ardından yeniden çalışmalarını hızlandırdı

14:52:11 | 2020-09-22

Pandemiden dolayı durulan yaşantının ardından, önlemler alınarak çalışmalar devam etmekte. Bu süreçte Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER) de çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz akşam koronavirüs önlemleri alınarak, DoubleTree By Hilton Kocaeli avlusunda toplanan dernek üyeleri, eğitimci Esra Ülçetin’in çocuklar için hazırladığı ‘Minik Haritacı’ kitabının lansmanını gerçekleştirdi. 

 

 

KOİDER ÜYELERİNDEN EĞİTİME TAM DESTEK

 

Özel Seymen Koleji Anaokulu Müdürü Esra Ülçetin, yaptığı konuşmada okul öncesi çağda, daha önce uygulanmayan bir çalışma hazırladığını, bu çalışmayı yaparken, MIND MAP (Zihin Haritası) kitabının mucidi Tony Buzan’dan ilham aldığını belirterek kitabın içeriğini üyelere aktardı. Zihin Haritası’nın eğitim ve öğrenme süreçlerinden günlük hayattaki tüm zihinsel faaliyetlere kadar geniş bir yelpazede kullanılan bir teknik olduğunu sözlerine ekledi. Ülçetin’in ardından söz alan Okuma Sanatı Kulübü Kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, kitabın kırsal kesimlere dağıtımında PTT Kargonun sponsor olduğunu söyleyerek kitabı gönderdikleri yerlerden bahsetti. Desteklerinden ötürü KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz adına diktikleri ağacın sertifikasını takdim etti. 

Konuşmaların ardından alınan karar ile birlikte KOİDER sponsorluğunda kırsal kesimlerdeki anasınıf öğrencileri için yüzlerce yüzlerce kitap bağışı yapıldı.

 
ETİKET :   KOİDER kadın başarı destek kitap bağış Esra Ülçetin Minik Haritacı yazar kocaeli

Tümü