kocaeli , 17-06-2019

KOİDER Bazaar’a büyük ilgi

KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali, alışveriş tutkunlarının akınına uğradı

11:26:35 | 2019-04-13

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: TAHA AHMET ÖZEL

 

Kurulduğu günden bu yana başarılı projelere ve etkinliklere imza atan, kısa sürede iş dünyasının takip edilen sivil toplum kuruluşu olan Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER), muhteşem bir projeyi daha hayata geçirdi. Hem kentin ekonomisine hareket getirmek hem de üyeleri arasında ticari alışverişi geliştirmek için ‘KOİDER Bazaar’ isimli alışveriş festivalini düzenleyen dernek yönetimi, gösterilen ilgiden bir hayli memnun kaldı.

 

 

Dernek Başkanı Nilgün İrteni Yılmaz’ın öncülüğünde, ticaret komisyonu başkanı Elif Ergüney’in koordinatörlüğünde Başiskele sahilinde bulunan Diva Garden’da cuma günü başlayan alışveriş festivali sumartesi günü sona erdi. Akşam saat 20.00'ye kadar sürecek olan festivalde 21 firma stant açtı. Ürünleri tanıtan ve satışını yapan firmalar, festival nedeniyle bir hayli mutlu oldu. Festivalde sunulan ikramlar çok beğenilirken, alışverişe gelen konuklar, Bando Allergo’nun  gösterisiyle coştu.

 

Festivalde stant açan firmalar şöyle; Üçgen OSGB, RANAKAPLAN Akademi, Fit4ever, Hunza Camp, İnci Balık, La Belle, Özel E.L.M. Polikliniği, Hokka, Anemon Duvar Kağıtları, Ayşe Sayan Organizasyon, Buse Kavşut, Berfey Giyim, Çapa Mimarlık, Dil Kulesi, Erdal Optik, Gatta, İbrahimoğlu Kalıp, Öge Gold, Tılsım Çocuk, Tiny Teeny Baby.

 

 

ETİKET :   koider bazaar alışveriş festivali diva garden başiskele kocaeli iş kadınları ve yöneticileri derneği kadın iş kadını