kocaeli , 28-02-2020

KOÇKED ilk ziyaretini yaptı

Kocaeli’de faaliyet gösteren Okul Öncesi Eğitim Kurumları, KOÇKED çatısı altında toplanarak ilk ziyaretlerini Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü’ye gerçekleştirdi

17:28:23 | 2019-06-15

İzmit Yenişehir Mahallesi Arda Sokak adresinde faaliyete geçen KOÇKED ilk ziyaretini Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü’ye gerçekleştirdi. Dernek kurucuları Zeynep Koçak, Salih Demircan, Hülya Dizman ve Güliz Cop ziyarette hazır bulundu. Samimi buluşmada dernek yönetimi yapacakları faaliyetler hakkında özetle şu bilgileri aktardı: “Kreş, Gündüz Bakımevi, Anaokulları ve Çocuk Kulüplerinin gelişmesi, yaygınlaşması ve yaşadığı sorunların çözülmesi, kamuoyunda daha çok tanınması için gerekli çalışmalar yapacağız. Birçok başarılı çalışmaların aktif rol alacağız. Bu oluşumla birlikte sayı günden güne artacak” 

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE

“Böylece 0-6 yaş grubunda fark yaratacak bir açığın kapatılacağı düşüncesindeyiz.  0-6 yaş grubu eğitim ve öğretim veren birçok kurum kurucuları ‘aklın yolu birdir’ diyerek başlatılan bu oluşumda hedeflere kilitletilerek özel kurumların standartlarını yükseltecektir. Yaşanılan kurumsal sıkıntılar ise bu oluşum sayesinde netliğe kavuşacaktır. Öte yandan kurumların ve de eğitimcilerin dünya standartlarına uygun hale gelmesi için ilgili konu ve alanlarda bilimsel araştırmalar ve incelemeler yapmak, görüş sunmak, mesleki ve ahlaki alanda mesleki etiği oluşturmak ve kurumlar arası birlik ve beraberliği sağlamak için faaliyetlerde bulunacağız” 
ETİKET :   Okul Öncesi Eğitim Kurumları KOÇKED

Tümü