kocaeli , 05-07-2020

Kocaelispor’un emektarlarına büyük vefa

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, camiaya olan vefasını bir kez daha gösterdi. Taraftar grubu, Kocaelispor’da oynamış merhum futbolcular, yöneticiler ve kulübe katkı sağlayan tüm emektarlar için mevlit okutup, helva dağıttı

11:25:04 | 2019-08-09

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, bayram öncesi anlamlı bir etkinliğe imza attı. Taraftar grubu, kentimizin takımı Kocaelispor camiasına emeği geçmiş merhum futbolcular, yöneticiler ve taraftarlar için Fevziye Camii’nde mevlit okuttu, helva dağıttı. Mevlit programına taraftarların, halkın ve kentimizin sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin ilgisi büyüktü.

Mevlide; Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez, futbolcular, eski kulüp başkanı Nebil Uzun, İzmit Kent Merkezi Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk, Kocaeli Tokatlılar Dernek Başkanı Turan Şahin, çok sayıda taraftar ve eski kulüp yöneticileri katılım sağladı.

 

UNUTMADIK!

Mevlit öncesi konuşan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ertuğ Derya, “Bizler Kocaelispor Kulübü’ne emek vermiş kişileri unutmadığımızı göstermek için böyle bir etkinlik düzenledik. Her yıl merhum emektarları anmak için böyle bir program yapmayı düşünüyoruz. Vefat eden arkadaşlarımıza tekrardan Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

 

2 BİN 500 KİŞİLİK HELVA

Daha sonra Kocaeli Tokatlılar Dernek Başkanı Turan Şahin de söz alarak Kocaelispor Kulübü’nün kentin markası olduğunu ve bu değere sahip çıkılması gerektiğini dile getirerek dernek olarak ellerinden gelen desteği yapmaya hazır olduklarını belirtti. Akşam ve yatsı ezanı arasında okutulan mevlidin ardından 2 bin 500 kişilik helva kısa sürede tükendi. Katılımcılar, Kocaelispor’a emek veren merhum isimlere bolca dua etti.
ETİKET :   Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Kocaelispor Kulübü Kocaeli Tokatlılar Derneği Turan Şahin emektarlar mevlit helva

Tümü