kocaeli , 27-02-2020

KocaeliRock Kulübü 13.sezona merhaba diyor

Gönüllü gençler tarafından 2007 yılında bir araya gelerek faaliyetlerine devam eden Kocaeli'nin ilk ve tek rock kulübü 13.sezona görkemli bir gece ile merhaba diyor

16:33:03 | 2019-09-17

 
Giriş ücretinin sadece 5 Tl olduğu bu özel gecede Kaset, Sehem ve Merveler grupları canlı performansları ile geceye renk katacak. KocaeliRock Kulübü Başkanı Cem Ak 1 Ekim Salı günü İzmit 262live sahnesinde gerçekleşecek olan açılış gecesine tüm Kocaeli halkını beklediklerini dile getirdi. Etkinliğe gelecek misafirlerimiz 0553 117 25 65 - 0554 256 05 35 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirler.
 

 

ROCK KULÜBÜ HAKKINDA

2007 yılında gönüllü kişilerin bir araya gelmesiyle oluşturuldu. Kocaeli’nin ilk ve tek rock müzik kulübü olarak merkez ilçe İzmit’te etkin bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Topluluk, haftanın belirli günlerinde toplantılar yaparak gündemde olan etkinlik ve organizasyonlarla ilgili bilgi alışverişi yapılmaktadır. Bunun yanında belirli aylarda etkinlik, piknik, sosyal sorumluluk projeleri gibi organizasyonlarla birlik ve beraberliğin sağlanması kulübün yaptığı işler arasındadır. Kocaeli’yi il dışında da temsil refleksine sahip topluluk ülke çapında yapılan Barışarock Festivali (İstanbul), Barışarock İstanbul Pikniği (İstanbul), Barışarock Basın Açıklaması (İstanbul), Rock-A Festivali (İzmir), Zeytinli Rock Festivali (Balıkesir), Alive Open Air Fest (İzmir) gibi etkinliklerde de boy gösterdi. Bugüne kadar Muş ve Van için kitap yardım kampanyası ile Özgür’e Özgürlük konseri düzenledi. Çok sayıda, “Bir Dileğim Var” genel adlı dayanışma konserlerine imza attı. Kültür sanatta diğer ve benzer topluluklarla sürekli dayanışma içinde olarak gerek il içi gerekse il dışındaki amatör gruplara her tür lojistik desteği gönüllü olarak sağladı. Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak kapıları herkese ve her kesime açık.
ETİKET :   KocaeliRock Kulübü 13.sezon Kulüb muzik eğlence sahne grup kocaeli

Tümü