Kocaeli’nin yeni lezzeti: Hayat’ın Mutfağı

PAYLAŞ

Yöresel lezzetleri ile Hayat’ın Mutfağı hizmete açıldı

Haber: Semra Çelik

İzmit’te hizmet veren 4M Mimarlık’ın ortaklarından Ahmet Sarı ve kardeşi Nurhayat Sarı’nın sahibi olduğu Hayat’ın Mutfağı hizmete açıldı.

90 metrekare iç mekanı ve 100 metrekare bahçesi ile hizmet veren Hayat’ın Mutfağı, yoğun katılımın olduğu bir törenle açılışını gerçekleştirdi.Davetlilerin çiçeklerle donattığı açılış töreni, Abdullah Hocanın duası eşliğinde gerçekleşti.

Duanın okunmasının ardından açılış kurdelesini Sarı kardeşlerin babası Adem Sarı ve Abdullah Hoca kesti. Kurdele kesiminin ardından konuklar Güneydoğu yöresine has lezzetler olan mumbar dolması, kaburga dolması, içli köfte, ekşili etli dolma ve tandır yemekleri ile karşılandı. Konuklar, yemekleri oldukça lezzetli buldu.

ÖZEL LEZZETLER KAPINIZDA

Doğum günü partisi ve özel günlerin de kutlanabildiği Hayat’ın Mutfağı, 09.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmet verecek. Aynı zamanda misafirlerinize özel yemekler ikram etmek isterseniz Hayat’ın Mutfağı’ndan evinize sipariş verebilirsiniz.

Hayat’ın Mutfağı’nın lezzetli yemeklerinden tatmak için Mehmet Ali Paşa Mahallesi Erkan Sokak No:15/A adresini ziyaret edebilir ve 0534 826 17 18 numarasını arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın