kocaeli , 18-01-2021

Kocaeli’nin markası Asya Tur yeniden yollarda

Kocaeli’nin en önemli markalarından Asya Tur, bugünden itibaren seferlerine başlıyor. Asya Tur’un dev filosu yola çıkmadan önce, duaların edilip kurbanların kesildiği bir tören düzenlendi

15:05:51 | 2020-06-11

Kocaeli'nin en değerli markalarından biri olan Asya Tur, yolcu taşımacılığı sektörüne kaldığı yerden devam ediyor. Dev marka, 12 Haziran itibariyle yollara çıkıyor. Dev filosuyla başta İstanbul olmak üzere Ankara, Balıkesir, Bursa, Düzce, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Antalya, Adapazarı ve Zonguldak gibi iller ile birçok tatil bölgesine yolcu taşıyacak olan Asya Tur’un yönetimi, seferler öncesinde bir tören düzenledi. Covid-19 pandemisi nedeniyle tören için davet yapılmazken, yalnızca Genç ailesinin yakınları ve törenden haberdar olanlar programa katılım sağladı.

 

GENİŞ KATILIM

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası otobüs Terminali’nde düzenlenen tören için davet yapılmamasına rağmen katılım geniş oldu. Asya Tur Onursal Başkanı Ali Genç, İcra Kurulu Başkanı (CEO) Niyazi Genç, Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç, Genel Müdür Cevdet Börek, İşletme Müdürü Sedat Koç, Asya Tur Ankara Bölge Müdürü Aytekin Aydın ve Asya Tur ailesi programa katılım sağlayan konuklarını karşıladı.

 

 

BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİ

Programa ayrıca İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, Ulaşımpark AŞ Genel Müdürü Salih Kumbar, Obilet Genel Müdürü Bülent Tekiner, Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, İzmit Otogar Derneği Başkanı Halil Baylam, iş insanları Recep Ekşi, Mustafa Ekşi, Abdullah Başkurt, Kartepe Belediyesi eski Başkanı Şükrü Karabalık, eski Derbent Belediyesi Başkanı Zafer Arat, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, otogar esnafı, muhtarlar ve Genç ailesinin yakınları katılım sağladı.

 

 

BAŞARILAR DİLEDİLER

Törende Arslanbey OSB Cami İmamı Ebubekir Uysal tarafından okunan duanın ardından tüm araçlar için ayrı ayrı kurban kesildi. Kısa bir konuşma yapan Onursal Başkan Ali Genç, başta Kaymakam Cinbir olmak üzere katılımcılara teşekkür ederken, Asya Tur’u yeni bir vizyon ve anlayışla, taşımacılıkta zirveye taşıyacaklarını ifade etti. Daha sonra araçlar kornalar çalarak yola çıktı.

 

 
ETİKET :   asya tur genç tur ali genç niyazi genç kadir genç istanbul yol otobüs sefer kocaeli

Tümü