kocaeli , 07-07-2020

Kocaeli’nin ilk bebek Spa merkezi açıldı

0-10 ay arası bebeklerin bedensel ve zihinsel gelişimlerini hızlandıran eğlenceli bir aile aktivitesi sunmayı amaçlayan Bluuh Baby Spa ilimizdeki ilk şubesini açtı

16:40:11 | 2019-06-29

Türkiye genelinde 18 şubesi bulunan Bluuh Baby Spa 19’ncu şubesini ilimizde hizmete soktu. İşletmeciliği Gül Suna Barboros tarafından gerçekleştirilecek olan Bluuh Baby Spa Yenişehir Mahallesi, İncirlik Sokak, No:23 adresinde hizmet verecek.  Açılışa Barboros ailesinin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

SUDA DANS VE BEBEK MASAJI

Sadece 0-10 ay arası bebekler için hizmet sunacak olan Bluuh Baby Spa’da 2 hemşire 1 masaj eğitmeni olmak üzere personel görev yapacak. Merkez pazartesi hariç haftanın 6 günü saat 10.00 ile 18.00 arası açık olacak. Spa merkezinde “Suda Dans” uygulaması ve bebek masajı şeklinde 2 ayrı uygulamayla hizmet verilecek. Aynı anda en fazla 3 bebek seansa alınabilecek.

 

RANDEVU SİSTEMİ

Randevu sistemiyle misafirlerini kabul edecek olan merkezde tek seans ve paket program seçenekleri mevcut. Paket program kullanmak isteyenler indirimli olarak hizmetlerden yararlanabilecek. Butik bir merkez olan Bluuh Baby Spa’da emzirme odası, bakım odası ve dinlenme alanları bulunuyor. Merkezde bebeklere seans sonrası hamak keyfi imkanı da sunuluyor.

 

 

BEBEKLER ÖZGÜRCE HAREKET EDİYOR

Seanslara katılan bebekler suda dans uygulaması ile özel havuzlarda vakit geçirerek rahatlıyorlar. Bebekler, ilk defa birinin desteği olmadan özgürce hareket ediyor. Böylece bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimleri hızlanıyor. Ailelerin Seans boyunca keyifli zaman geçirerek bebeklerle bolca anı biriktirmesi ve sağlıklı iletişim kurabilmeleri amaçlanıyor.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Açılışla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bluuh Baby Spa Merkezi işletmecisi Gül Suna Barboros, “Bluuh Baby Spa’nın Kocaeli’de olmadığını öğrendiğimde böyle bir merkezin İzmitli olduğum için  burada da olması gerektiğini düşündüm. Açılışımızı gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum. Bu sevincimize ortak olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 
ETİKET :   bluuh baby spa merkezi kocaeli izmit bebek spa gül suna barboros

Tümü