kocaeli , 25-09-2020

Samsung Bayii'ne görkemli açılış

İlimizin başarılı girişimcilerinden iş insanı Hüsamettin Kaya, Kocaeli'de bir ilke imza atarak sadece iletişim ürünlerinin satılacağı Samsung Bayii'ni açtı

15:30:35 | 2020-01-15

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

İzmit merkezde 3 adet Turkcell Bayii bulunan girişimci iş insanı Hüsamettin Kaya şimdi de Samsung Bayii açtı. Kocaeli'de bir ilki gerçekleştiren iş insanı Kaya, cep telefonu başta olmak üzere tablet ve çeşitli iletişim aksesuarlarının satılacağı Samsung Bayii'nin açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirdi. Törene; Kocaeli İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, Samsung Genel Merkezi’nin üst düzey yöneticileri ve Hüsamettin Kaya’nın iş dünyasından yakın dostları katılım sağladı. İzmit Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi üzerinde, Engin Kuyumculuk’un hemen karşısında bulunan Samsung Bayii, 160 metrekare alanda 4 çalışanıyla Kocaeli halkına hizmet vermeye hazır. 

 

TEKNİK DESTEK DE VAR

Tablet, cep telefonu ve aksesuar satışının yanı sıra Samsung kullanıcılarına teknik desteğin de verileceğini söyleyen Hüsamettin Kaya, yeni bayilerinde Kocaeli halkına hizmet vermenin gurunu yaşadıklarını söyledi. Açılış töreninde konuşan Kaya, böylesi anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dualar edildi ve Kocaeli İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya ile iş insanı Hüsamettin Kaya, açılış kurdelesini kesti. 

 
ETİKET :   samsung bayi teknik hizmet açılış kocaeli hüsamettin kaya tören iletişim telefon kocaeli

Tümü