kocaeli , 21-01-2020

Kocaeli Life’tan muhteşem parti

Kentimizin ilk magazin/aktüel dergisi Kocaeli Life’ın 2. yaş günü ve Hayal Kahvesi’nin ‘yaza merhaba’ partisi muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti

15:09:22 | 2018-05-14

Gazeteci Serpil Çolak ve Zeynep Akar’ın ortaklığında kurulan, kısa sürede gösterdiği başarıyla dikkat çeken kentimizin ilk magazin/aktüel dergisi Kocaeli Life, 2. yaşını muhteşem bir partiyle kutladı. İş adamı Yavuz Kavan’ın sahibi olduğu Hayal Kahvesi’nin ‘yaza merhaba’ partisi ile birlikte gerçekleştirilen organizasyonun tüm hazırlıklarını kentimizin başarılı firmalarından Birgül Bilger’in sahibi olduğu Arke Organizasyon yaptı. Partinin konsepti ‘muhteşem gatsby’ olarak belirlendi. Gecede davetliler, hediye yağmuruna tutuldu.

 

DAVETLİ AKINI

Kentimizin tanınmış iş insanlarının, cemiyet hayatının popüler isimlerinin akın ettiği partide davetlileri Kocaeli Life’ın sahipleri Serpil Çolak, Zeynep Akar ile Kocaeli Life ekibi karşıladı. Konuklar, sponsorların isimlerinin bunulduğu panonun önünde fotoğraf çektirdikten sonra parti alanına geçti. Davetlilere, girişte hediye çekilişi için numaralar verildi. Konukların salonu doldurmasının ardından parti büyük bir coşkuyla başladı.

 

SÜRPRİZ HEDİYELER

Sunuculuğunu Aydın Yıldız’ın üstlendiği partide sahneye çıkan Çolak ve Akar, 2 yıl boyunca kendilerini yalnız bırakmayan okuyucularına minnet borçlu olduklarını söyledi, “İnşallah 20. yaşımızı da hep birlikte kutlayacağız” dedi. Hayal Kahvesi Halkla İlişkiler Müdürü Gülbin Alkayalar da davetlilere katılımlarından ötürü teşekkür etti, iyi eğlenceler diledi. Konuşmaların ardından herkesin merakla beklediği hediye çekilişine geçildi. Davetler, kendilerine verilen numaralara hediye çıkıp çıkmadığını heyecanla bekledi. Gecenin en büyük hediyesi Ekşi ailesinin sahibi olduğu Kefaluka Resort De Luxe Hotel’de 3 günlük tatil oldu.

 

UNUTULMAZ ANLAR

Hediyeler sahiplerini bulduktan sonra sahneye ilk olarak kentimizin yetiştirdiği başarılı müzisyen Murat Ceylan sahneye çıktı. Ceylan, seslendiği şarkılarla davetlileri eğlenceye ısındırdı. Ardından çıkardığı single ile dikkatleri üzerine çeken başarılı şarkıcı Gül Özgüner Altın sahne aldı. Altın birbirinden hareketli şarkılarla davetlileri coşturdu. Davetlilerin bir an olsun yerinde duramadığı gecede unutulmaz anlar yaşandı.

 

ETİKET :   kocaeli life dergisi kocaeli life dergi magazin kültür eğlence sanat yaşam aktüel hayal kahvesi kocaeli parti serpil çolak zeynep akar yavuz kavan