kocaeli , 04-08-2020

Kocaeli Kaya’dan benzersiz avantajlar

Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”, yeni yılın ilk kampanyasında çok cazip indirimler ve benzersiz avantajlar sunuyor

14:00:13 | 2011-01-17

Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”, yeni yılın ilk kampanyasında çok cazip indirimler ve benzersiz avantajlar sunuyor.

Teknolojik özellikleri ve sürüş keyfi ile öne çıkan Yaris Hybrid kampanyada 8 bin 436 TL’lik indirim ile yer alırken, diğer Yaris modellerindeki indirim ise 5 bin 400 TL’yi buluyor.

 

COROLLA’DA 10 BİNE VARAN İNDİRİM

Kampanyada, 2016 model yılı Corolla’ların dizel modellerinde 10 bin 150 TL’ye varan indirimler bulunuyor. 2016 model yılı Corolla’nın benzinli modelleri de 5 bin 450 TL’ye ulaşan indirim avantajı ile Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”nın kampanyasındaki yerini alıyor. Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”’nın Ocak kampanyasında her türlü yol koşullarında zorlukların üstesinden başarıyla gelen efsane pick-up Hilux da özel fiyat avantajı ile sunuluyor. Bu efsanevi araç için 5 bin TL’ye varan indirim seçenekleri Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”’da mevcut. Arazi şartlarına olduğu kadar şehrin yollarında da mükemmel bir uyum sunan Toyota RAV4’teki indirimler de 5 bin 250 TL’ye kadar çıkıyor.

 

TAKAS İMKANI!

Yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”’nın ocak kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının Ağustos ayında başlayabiliyorlar. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza “Kocaeli Kaya”’da “takas” imkanı da bulunuyor.
ETİKET :  

Tümü