kocaeli , 31-10-2020

Kocaeli'de Özel Çocuk Üniversitesi açılacak

Bölgemizin başarılı eğitimcilerinden ve spor adamlarından biri olan Tolga Havuç’un girişimleriyle ilimize gelen ve Kocaeli’nin ilk ve tek Özel Çocuk Üniversitesi projesi İzmit Bağçeşme bölgesine inşa edilmeye başlandı

14:21:02 | 2020-06-01

Bölgemizin başarılı eğitimcilerinden ve spor adamlarından biri olan Tolga Havuç’un girişimleriyle Kocaeli’ne geleceği açıklanan, eğitimde köklü tarihi ile Türkiye’nin markası olan BİL Holding/ BİL Koleji/Okullarına ait BİL Çocuk Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ortaklığı ile yeri belli oldu.

 

3-6 YAŞ ÇOCUKLAR

BİL Çocuk Üniversitesi; fiziki yapısı, atölyeleri, bahçe yaşam alanları ve özgün eğitim modeli ile 3-6 yaş arası öğrencilere eğitim verecek. Okul öncesi eğitiminde inovatif bir eğitim sunmaya hazırlanan BİL Çocuk Üniversitesi, Tuğba Hülür’ ün kurucusu olduğu Günizi Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösteren eğitim binasına BİL Çocuk Üniversitesi standartları revize edilerek devam edecektir. Yeni eğitim öğretim dönemine hazırlıkları tamamlanması planlanan okulun, BİL Çocuk Üniversitesi fiziki standartları, eğitim materyalleri ve diğer gereklilikleri hazırlandıktan sonra 2020-2021 eğitim öğretim dönemine öğrencileri için kapılarını açacak.

 

BAĞÇEŞME'DE HİZMET VERECEK

Kocaeli eğitim camiasında büyük heyecan yaratan BİL Çocuk Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ve BİL Holding/ Bil Koleji/Okullarının marka standartlarına uygun öğretmen ve personel kadrosu alımları yapılacak, alımlar Bil Holding/BİL Koleji destek ekibi tarafından çeşitli mülakatlar ile belirlenecek. 2020-2021 Eğitim öğretim yılında İzmit Bağçeşme’de eğitim vermeye hazırlanan BİL Çocuk Üniversitesi kuruculuğunu ilimizin başarılı eğitim yöneticilerinden ve öğretmenlerinden birisi olan Tuğba Hülür yapacak.

 

TUĞBA HÜLÜR KİMDİR?

1986 Ankara'da doğdu. 2005 yılında Ordu Anadolu Öğretmen Lises'inden mezun oldu.
Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği'nden 2009 yılında mezun oldu.
2 yıl mesleki çalışma hayatından sonra 2011-2012 yılları arasında girişimcilik ve işletme yönetimi üzerine eğitimler alarak kreş ve gündüz bakımevi açtı.
2014-2015 yılları arasında kreş ve gündüz bakımevi işletme süreci devam ederken özel kız öğrenci yurdu işletmecisi ve sorumlu müdürü olarak görev yaptı.
2015 yılında anaokulu açtı ve halen hem anaokulu hem de kreş ve gündüz bakımevi olarak kendisine ait kurumlarda kurucu müdürlük görevlerini yürütmekte.
Bu süreç de veli, öğrenci ve çalışan personellerin koordinasyonunda eksik gördüğü konularda birçok eğitim aldı. Okul öncesi ve çocuk gelişimi alanında uzmanlaşmak üzere halen eğitim alıyor. 2018- 2020 yıllarında Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü okudu.
ETİKET :   Bağçeşme İzmit eğitim öğretim 3-6 yaş çocuklar ilk Özel Çocuk Üniversitesi proje tek kocaeli

Tümü