Kocaeli Basket’ten Vali Aksoy’a ziyaret

Türkiye Basketbol Federasyonu U15 Erkekler Türkiye Şampiyonası’ndan şampiyon olarak ilimize dönen Kocaeli Basket Spor Kulübü sporcuları Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

11:59:51 | 2018-06-09

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Kocaeli Basket Spor Kulübü sporcularını Vali Aksoy’a tanıtarak, almış oldukları başarılar hakkında bilgi sunumunda bulundu ve  kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy yapmış olduğu konuşmasında; “Kocaeli Basketbol Spor Kulübü sporcularını tebrik ediyorum, onları yetiştiren hocalarımıza da teşekkür ediyorum. Başarılı olmak, daha üst noktalara başarıları taşımak için çalışmaya bundan sonra da devam etmektir. Farklı başarılarınızı süreç içerisinde göreceğiz. Sizin bu başarılarınız özellikle gençlere de model oluşturacak ve bu anlamda onların da spora yönlendirilmesinde ciddi bir katkısı olacaktır. Bu yönüyle de sizlerin bu başarısı oldukça önemli.” diyen Aksoy, Kocaeli Basket Spor Kulübü sporcularını ve antrenörünü tebrik edip, başarılarının devamını dileyerek, ödüllerini verdi. 

 

 
ETİKET :   Kocaeli Basket Spor Kulübü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar

Tümü