kocaeli , 15-08-2020

Kocaeli anneleri sezona hızlı başladı

İlimizin en dinamik sivil toplum kuruluşlarından Kocaeli Anneleri Derneği, yeni sezona çocukları gülümseterek başladı

15:53:06 | 2019-09-12

Yeni eğitim-öğretim yılında ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak için kolları sıvayan anneler, kırtasiye kampanyasıyla ilkokul 1. Sınıfa başlayacak olan miniklerin heyecanına ortak oldular. Sosyal medya üzerinden duyurulan kampanyaya yoğun katılım sağlayan destekçiler, çocukların kırtasiye ve çanta ihtiyaçlarını karşılayarak eğitime destek oldular. Toyota Plaza Kaya’da toplanan çantalar, dernek üyeleri ve yönetimi tarafından düzenlenerek, sahiplerine teslim edilmek üzere yola çıktı.

 

HEP BİRLİKTE YARINLARA

Kocaeli Anneler Derneği Başkanı Hande Kaya, “Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz kırtasiye kampanyasına gönüllü bağışçılarımızdan yine büyük destek gördük, sözlerime gönülden teşekkür ederek her birine minnettar olduğumuzu belirtmek isterim. Çocuklarımız pazartesi günü okul zilini yeni umutlarla, yeni heyecanlarla karşılarken, bizler de heyecanlarının en büyük ortakları olacağız. Bizler için en değerli hediye, evlatlarımızın eğitim hayatlarını başarılarıyla taçlandırarak, bayrağı bizlerden devralarak ülkemizin gelişimine katkı sağlamalarıdır.

HERKESE TEŞEKKÜRLER

Teknolojinin günbegün gelişmesiyle birlikte bilgi çağı çocuklarının desteklenirlerse çok güzel projelere imza atacağını ülkemizi daha da ileriye taşıyacaklarına inanıyoruz. Kocaeli Anneleri Derneği olarak yürüdüğümüz yolda bizleri yalnız bırakmayan herkese tekrar teşekkür ediyoruz. Hep birlikte yarınlara koşalım" şeklinde konuştu.
ETİKET :   eğitim-öğretim ihtiyaç çocuklar destek olmak kolları sıvayan anneler kırtasiye malzemesi ilkokul 1. Sınıf minikler heyecan destek olmak kocaeli öğrenci eğitim

Tümü