Kartepe Simit Cafe ve Restoran açıldı

PAYLAŞ

Kartepe Simit Cafe ve Restoran, 2’nci şubesinin açılışını gerçekleştirdi

Kudret Dalgıç ve Ender Çakmak’ın sahibi olduğu Kartepe Simit Cafe ve Restoran 2’nci şubesinin açılışını gerçekleştirdi. 700 metre kare bir alanda 21 güler yüzlü personeliyle birlikte hizmet verecek olan Kartepe Simit Cafe ve Restoran’ın menüsü oldukça geniş. Yemek, çorba, simit, açma, börek, pasta, tatlı çeşitlerini menüsünde bulunduran Kartepe Simit Cafe ve Restoran, evlere paket servisi de yapıyor.

GENİŞ KATILIM

Yoğun katılımın olduğu açılışa, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Hüseyin Üzülmez, CHP İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar ve yönetimi, Ak Parti Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Emre Aydın, Ak Parti Kartepe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir ve yönetimi, Kartepe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Koordinatörü Nurdan Köksal ve birçok davetli katılım gösterdi. Açılışa katılamayan davetliler ise Kartepe Simit Cafe ve Restoran’ı çelenklerle donatırken Mehteran Takımı da açılışa renk kattı.

KARTEPE’YE KATKI SUNDU

Açılışta konuşma yapan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Bu mutlu günü paylaştığınız için teşekkürler. Kartepe’miz hızla gelişiyor. Vatandaşa hizmetlerimizi, yatırımlarımızı bir bir gerçekleştiriyoruz. Bugün burayı açan kıymetli kardeşlerim de Kartepe’nin gelişmesine, ticari hareketliliğine katkı sunuyor. Sağladıkları katma değer, istihdam ve bu güzel estik görüntüyü ortaya koydukları için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasının ardından Üzülmez, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ve diğer davetlilerle birlikte açılış kurdelesini dualar eşliğinde kesti. Kurdele kesiminin ardından Üzülmez ve Kocaman, Kartepe Simit Cafe ve Restoran’ın personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir Cevap Yazın