kocaeli , 03-06-2020

Kartepe'nin en güzel renkleri çocuklar

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü sonbaharda doğaya akın etti. Kartepeli minikler Ormanya’da gönüllerince eğlendiler

11:02:32 | 2018-11-30

Kartepe, sonbahar gelmesiyle birlikte binbir renge büründü. İzmit Körfezi ve Sapanca Gölü'nün dağdan izlenebildiği tek yer olan Kartepe, özellikle hafta sonu günübirlik tatilcilerin akınına uğruyor. Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü eğitmenleri, veliler ve öğrenciler sonbaharın güzelliklerini Ormanya’da doyasıya yaşadılar.

 

YÜRÜYÜŞ YAPTILAR

Hafta sonu etkinliğinde Ormanya içerisinde yapılan “Sonbahar Yürüyüşü” büyük ilgi gördü. Sonbaharın yüzlerce rengini gören Kartepeli minikler doyasıya eğlendiler. Aileler çocuklarının bu mutlu anlarını ölümsüzleştirirken, minikler Ormanya hakkında eğitmenlerinden bilgi aldılar. 

 

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Sarının, yeşilin, turuncu ağaç yaprakları ile mavi gökyüzünün renklerinin buluştuğu Ormanya’da güzel bir gün geçirdiklerini ifade eden veliler ve öğrenciler, "Doğanın içinde bulundurduğu tüm güzellikleriyle birlikte temiz havayı içimize çekiyoruz. Sonbahar mevsiminin en güzel günlerinden birini yaşıyoruz. Bu İmkânları bize sağlayan Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’e teşekkürlerimizi sunuyoruz" dediler. 

 

 
ETİKET :   Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü Kartepe Belediyesi Ormanya

Tümü