kocaeli , 21-11-2019

Kartepe'de off-road heyecanı başlıyor

Kartepe Belediyesi, Kartepe Off-Road Kulübü ve Kartepe Doğal Hayatı Koruma ve Turizm Derneği iş birliğinde bu hafta sonu Maşukiye’de düzenlenecek olan Off-Road Şenliği’nde 70 araç mücadele edecek

12:30:22 | 2019-06-28

70 ARAÇ MÜCADELE EDECEK

Kartepe Belediyesi, Kartepe Off-Road Kulübü ve Kartepe Doğal Hayatı Koruma ve Turizm Derneği işbirliğinde düzenlenen "Kartepe Off-Road Şenliği" 29-30 Haziran 2019 tarihleri arası Maşukiye'de 70 araç kıyasıya mücadele edecek. Yarışmalar saat 10:00-18:00 arasında gerçekleştirilecek. Dereceye girenlere kupaları Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman tarafından verilecek.   

 

ZOR PARKURLARDA MÜCADELE

Off-Road heyecanını yaşamak isteyen tüm yarış severler Kartepe Off-Road Şenliği'nde yeniden bir araya gelecek. Özel dizayn edilmiş araçlar zor parkurlarda yarış severlere heyecanlı anlar yaşatacak. Adrenalin ve doğa tutkunlarının buluşması için büyük bir olanak sağlayacak şenlikte ziyaretçiler, yarışların ardından kamp da yapabilecekler.

 

ADRENALİN SPORLARININ ADRESİ KARTEPE

Motorsporları için Kartepe'nin birbirinden güzel ve heyecan verici parkurlara sahip olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, "Hem sporu, hem de turizmi önemsiyoruz. Bu anlamda Kartepemizde kar kayağı, su kayağı, off –road, jeep safari, trekking, enduro, atv safari, motocros, oryantring, olta balıkçılığı, yamaç paraşütü, dağ bisikleti, tırmanma ralli yarışları, kampçılık, atletizm, paintball, fotoğraf safari, izcilik ve zipline yapılmaktadır. Kartepemize adrenalin sporlarını seven herkesi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
ETİKET :   Kartepe Belediyesi Kartepe Off-Road Kulübü Kartepe Doğal Hayatı Koruma ve Turizm Derneği

Tümü