kocaeli , 22-05-2019

Motto House kapılarını açtı

Güçlü sesi ve başarılı sahne performansıyla müzikseverlerin beğenisini toplayan Gül Özgüner Altın, eşi ve bir ortağıyla birlikte Motto House Cafe’yi açtı

10:24:51 | 2019-03-16

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Güçlü sesi ve başarılı sahne performansıyla her konserde Hayal Kahvesi Kocaeli’yi dolduran Gül Özgüner Altın, eşi Koral Altın ve Erdem Çubukcuoğlu ile birlikte Hacıhızır Mahallesi Alemdar Caddesi No 52’de Motto House Cafe’yi açtı. Açılışa çok sayıda davetli katıldı.

FERMAN AKGÜL GELDİ

Motto House’un açılışına Manga grubunun solisti Ferman Akgül de katıldı. Akgül hayranlarına çıkarmış olduğu ‘Osmanlı Cadısı’ isimli kitabını ve kasetlerini imzaladı. Akgül’e ilgi yoğundu. Manga grubunun solisti daha sonra ‘Yürüyorum içimde’ isimli şarkısını söyledi. Başarılı şarkıcı büyük alkış aldı.

 

 

MÜZİK SÖYLEŞİLERİ OLACAK

Haftanın 7 günü 10.00-00.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Motto House’da 5 personel hizmet verecek. Çay, bitki çayları, kahve ve soğuk içeceklerin yanı sıra ev yapımı kek, pasta ve tostlar da yer alacak. Aynı anda 50 kişiye hizmet verecek olan Motto House’da küçük konserler, müzik dersleri ve söyleşilerde yapılacak.

İLETİŞİM

Hacıhızır Mahallesi Alemdar Caddesi No 52 (Cumhuriyet Parkı yanı)

0536 412 38 75

 
ETİKET :   Motto House Gül Özgüner Altın

Tümü