Karamürselliler sahurda buluştu

Karamürsel Belediyesi tarafından düzenlenen sahur programında 2500 genç aynı anda sahur yaparak tarihi bir ana şahitlik etti.

09:42:18 | 2018-06-04

Karamürsel belediyesi tarafından düzenlenen sahur programı ülke gündemine olay oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun onur konuğu olarak katıldığı programda kendisine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti Milletvekili Adayı Hayrettin Deniz, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın ve 1500 genç katıldı. Programda açılış ve selamlama konuşmalarını yapan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, öncelikle devenize icabet eden 2500 gence teşekkür etti. Ardından selamlama konuşmalarını yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yapılan programın ve eşi benzeri olmayan bu organizasyon için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı tebrik etti. Yapılan duaların ardından yenilen sahur yemeği ile son buldu.

 
ETİKET :   Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Karamürsel Belediyesi sahur ramazan

Tümü