kocaeli , 28-10-2020

Karamürsel Gazozu, NTV’de

Karamürsel Gazozu, maddi imkansızlıklardan ötürü okuyamayan kız çocuklarına umut olacak

17:07:33 | 2020-08-12

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın, ‘2020’nin en güzel haberi’ sloganıyla duyurduğu, 4 Temmuz Karamürsel’in kurtuluş gününde piyasaya çıkararak Karamürsel halkına hediye ettiği Karamürsel Gazozu bugün NTV’nin ‘Umut Öyküleri’ programına konuk oldu. Kendine has formülü ve şeftali aromasıyla çok beğenilen Karamürsel Gazozu hem hikayesi hem de hizmet ettiği amaç ile ekranlara taşındı.

 

KIZ ÇOCUKLARI İÇİN...

Karamürsel’in unutulmaya yüz tutmuş değerini 50 yıl aradan sonra yeniden gün ışığına çıkaran Başkan Yıldırım, Karamürsel Gazozu’nun satışından elde edilecek gelirin kız çocuklarının eğitimine aktarılacağını açıklamıştı. Başkan Yıldırım’ın bu açıklaması il genelinde ses getirirken, NTV’nin de ilgisini çekti. NTV, Karamürsel Gazozu’nun hikayesini ekranlara taşıdı.

 

UMUT OLACAK

NTV’de dün yayınlanan ‘Umut Öyküleri’ programına konuk olan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel sepeti dolusu gazoz satarak kız çocuklarının eğitimine katkıda bulunacaklarını açıkladı. ‘Kız çocukları okusun diye...’ sloganıyla verilen haber, ülke genelinde de büyük yankı buldu. Karamürsel Gazozu, maddi imkansızlıklardan ötürü okuyamayan kız çocuklarına umut olacak.
ETİKET :   karamürsel belediyesi karamürsel gazozu ismail yıldırım ntv televizyon haber kocaeli

Tümü