kocaeli , 27-01-2021

Kaliteli ilişkinin sırları Rana Kaplan Akademi’de

Rana Kaplan Akademi’nin kurucusu, profesyonel koç Rana Kaplan, yeni yılın ilk atölye çalışmasını gerçekleştiriyor. ‘Rana Kaplan ile Kaliteli İlişkiler Atölyesi’ 9 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.30’da online olarak yapılacak

18:38:31 | 2021-01-02

Türkiye’de ve Avrupa’da yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ve alanında ‘hocaların hocası’ olarak tanınan; Rana Kaplan Akademi’nin kurucusu, profesyonel koç, eğitimci ve çok ses getiren ‘Koçluk Kitabı’nın yazarı Rana Kaplan, pandemi döneminde de dur durak bilmiyor. Yurt içi ve yurt dışında binlerce kişiye ve yüzlerce kuruma eğitimler, seminerler veren; 2019 yılında Avrupa Birliği Brüksel Parlementosu’nda gerçekleştirdiği liderlik eğitimiyle büyük beğeni toplayan Rana Kaplan, ‘Bir şey değişir her şey değişir’ sloganıyla çıktığı yolda hız kesmeden ilerliyor.

 

EĞİTİMLER DEVAM ETTİ

Rana Kaplan, pandemi döneminde de çalışmalarına ara vermedi. Güçlü alt yapısı sayesinde pandeminin başladığı günden itibaren eğitimlerini, seminerlerini ve atölye çalışmalarını dijital ortama taşıyan Kaplan, sayısız başarıya imza atarak tamamladığı 2020 yılından sonra, 2021’e de hızlı bir giriş yaptı. Yeni yılın ilk online atölye çalışmasını 9 Ocak Cumartesi günü Zoom üzerinden yapmaya hazırlanan Rana Kaplan, bu çalışmada ‘kaliteli ilişkiler’ üzerine eğitim verecek.

 

KALİTELİ İLİŞKİLER ATÖLYESİ

Yaşadığımız çağda başarının temelinde kaliteli ilişkiler ve kaliteli iletişimin yattığını ifade eden Rana Kaplan, kendi bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı, önerilerde bulunacağı ‘Rana Kaplan İle Kaliteli İlişkiler Atölyesi’ için gün sayıyor. Biletlerin Biletix’ten temin edileceği atölye çalışmasına ilgi şimdiden büyük. Evlerimize kapandığımız şu günlerde aile bireyleriyle sağlıklı ilişkiler kurmak isteyen ebeveynler; uzaktan eğitimde öğrencileriyle kolayca iletişim kurmanın yollarını arayan eğitimciler, çalışanlarının motivasyonunu artırmak isteyen işveren ve yöneticiler, iş hayatına atılmak isteyen girişimciler, işinde ilerlemek isteyen insan kaynakları çalışanları, iş yaşamının başında olan yeni mezunlar; ikili ilişkilerine çözüm arayan, ilişkilerde başarılı ve kolaylaştırıcı zihin işleyiş modellerini hayatına katmak isteyen herkes ‘Rana Kaplan ile Kaliteli İlişkiler Atölyesi’ne katılabilecek.

 

BASİT BİLGİLERİN  ETKİLEYİCİ DÜNYASI

‘Rana Kaplan ile Kaliteli İlişkiler Atölyesi’nde çok beğeni alacak aforizmalar, toz pembe hayaller ve iddialı cümleler yerine; hayatın içerisinde pratik şekilde kullanılabilecek, kullanıldıkça etkisi gözlemlenebilecek basit bilgiler bulunacak. Eğitimci, profesyonel koç Rana Kaplan bizleri basit bilgilerin etkileyici dünyasına davet ediyor. Kaplan, “Yıllarca ilişkilerin çok karmaşık yapılar olduğunu düşünüp, işin içinden çıkamadığınızı hissettiyseniz, doğru yerdesiniz. İlişkiler gerçekten bu kadar karmaşık mı yoksa farklı gezegenlerden olduğumuza çok mu inandık? ‘Yeni gelen yılda yepyeni bir ‘ben’e adım atabilir miyim?’ diyorsanız; hepsinin cevabına birlikte ulaşmak için 9 Ocak’ta buluşalım!” diyor.

 

2,5 SAAT SÜRECEK

2,5 saat sürecek olan atölye çalışması, Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek. Atölyeye katılmak isteyenler bilet satın aldıktan sonra kendilerine gönderilecek linkteki formu dolduracak. Daha sonra katılımcılara bir şifre ve ilgili yönergeler iletilecek. Atölyeye katılmanız için gereken Zoom linki, ID ve şifresi, etkinlikten 1 gün önce sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize Rana Kaplan Akademi tarafından gönderilecek. Bilgilerin doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi; buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix’in veya Rana Kaplan Akademi’nin sorumluluğu olmayacak. Katılımcıların elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle atölyeye zamanında katılmaması; bu sebeplerle atölyenin bir kısmının veya tamamını alamaması da Rana Kaplan Akademi’nin veya Biletix’in sorumluluğunda olmayacak.

 

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN

E-mail: asistan@ranakaplan.com

info@ranakaplan.com

WhatsApp: 0532 587 44 89

Web: www.ranakaplan.com

Instagram: @ranakaplanakademi

Biletler: www.biletix.com

 
ETİKET :   rana kaplan ranakaplan akademi koç yaşam koçu profesyonel koç eğitmen kaliteli ilişki atölye çalışması biletix ocak kocaeli

Tümü