Kain İnşaat hızla büyüyor

My Hill projeleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Kain İnşaat, yeni projeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırırken, marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor

PAYLAŞ

My Hill projeleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Kain İnşaat, yeni projeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırırken, marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

Bugüne kadar çok sayıda aileyi ev sahibi yapan Kain İnşaat, sektöründe lider konuma yükselmek için markalaşmış inşaat firmaları arasında kendinden emin adımlarla ilerliyor.

Gerek hayata geçirdiği nitelikli konut projeleri, gerek yarattığı konforlu yaşam alanları, gerekse koşulsuz müşteri memnuniyetiyle adını duyuran Kain İnşaat, attığı her adımda sektördeki yerini de sağlamlaştırıyor.

2011 yılında inşaat yüksek mühendisi Cem Karaduman ve ilimizde uzun yıllardır ticaretle uğraşan Mehmet İncir öncülüğünde kurulan Kain İnşaat, Kocaeli halkının karşısına yeni projelerle çıkmaya devam ediyor.

ekip
Kain İnşaat’ın ortakları Cem Karaduman ve Mehmet İncir’e, Cem Bey’in eşi, satış müdürü Yeşim Hanım da yardımcı oluyor.

 

MY HILL 4 GELİYOR

Kain İnşaat, ilk projesi olan My Hill 1’i, Umuttepe yolu üzerinde, Tüysüzler mevkiinde inşa etmişti. 15 villadan oluşan proje 14 ayda tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmişti.

Site içinde olmasına rağmen her biri müstakil bahçeli ilk proje çok tutunca, hemen arkasından My Hill 2 gündeme gelmişti. Aynı bölgede inşa edilen 15 villalık bu ikinci proje de 11 ayda tamamlanmıştı.

Kain İnşaat, 28 lüks dubleks ve 2 adet villadan oluşan My Hill 3’ü de tamamlamak üzere. Yılbaşında teslim edilecek projede her türlü ayrıntı düşünülmüş. Kapalı ve açık otoparktan tutun da yüzme havuzuna, çocuk oyun parkından sosyal tesise, fitness salonundan seyir terasına kadar…

Kain İnşaat, muhteşem doğa ve deniz manzarasına sahip dubleks dairelerde üst düzey standartlarda bir yaşam sunuyor.

İzmit’in en temiz havasına sahip bölgede inşa edilen konutlar, şehre yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

My Hill 3’ün hemen ardından My Hill 4 için kolları sıvayan Kain İnşaat, yine aynı bölgede, yine aynı kalitede konutlar inşa etmek için harekete geçti.

32 adet lüks dubleks daireden oluşacak My Hill 4’ün satışı başladı. Projenin 2018 yılının şubat ayında bitirilmesi planlanıyor.

my-hill-4
Kain İnşaat, My Hill 4’ün satışına başladı. Deniz manzaralı 32 adet lüks dubleks dairelerin yer aldığı proje, nitelikli yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor.

MANAR’A İLGİ BÜYÜK

Aynı zamanda Yuvacık’ta 136 dairelik May City projesini 14 ay gibi bir sürede tamamlayan Kain İnşaat, Kuveytli ortaklarıyla yine aynı bölgede Manar projesini hayata geçirdi.

151 daire ve 10 villadan oluşan Manar projesinin yüzde 50’si tamamlandı. “Yeşilin ortasındaki cennet” sloganıyla satışa sunulan Manar projesinin önümüzdeki sonbaharda teslim edilmesi planlanıyor.

Manar Yuvacık’ta her türlü daire ve dubleks seçenekleri mevcut. Proje, sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Üzeri açılan kapalı yüzme havuzu, bir dönümlük süs göleti, oyun parkı, kamelyalar, yürüyüş parkurları, 7/24 güvenlik, otopark, fitness salonu, saunası ve kafesi bulunan Manar Yuvacık bu özellikleriyle büyük talep görüyor.

manar-yuvacik
Kain İnşaat’ın Kuveytli ortağıyla birlikte Yuvacık’ta inşa ettiği Manar projesi büyük ilgi görüyor.

 

YENİ PROJELER YOLDA

Kain İnşaat bir yandan mevcut projelerini tamamlarken bir yandan da yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. Gölkaypark’ın yanında lüks bir residence projesinin taslak çalışması tamamlandı. 200 dairelik bu projeyi diğerlerinden ayıran en önemli özellik, Kocaeli’nin en iyi sağlık kulübünü bünyesinde barındıracak olması. Residance’ın altında yüzme havuzu, spor salonu ve SPA merkezinden oluşacak bir sağlık kulübü kurulacak. Aynı zamanda diğer projelerde olduğu gibi kapalı otoparklardan kafelere kadar sosyal donatılar da yer alacak.

Kain İnşaat’ın yeni projelerinden biri de Kartepe’de, Maltepe Üniversitesi inşaatının hemen yanında 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşacak 280 dairelik bir site. Bu projenin de alt yapı çalışmaları tamamlanmak üzere.

Kain İnşaat, İzmit’in en büyük eksiği olan ofis ihtiyacını gidermek amacıyla da harekete geçti. Kandıra yolu üzerinde, Otogar mevkiinde bulunan 5 bin 500 metrekarelik arsa üzerine ofisler yapmak üzere çalışmalara başlayan Kain İnşaat, bu projenin de büyük ilgi görmesini bekliyor.

 

AMAÇ; KALICI OLMAK

Kain İnşaat’ın ortaklarından olan yüksek inşaat mühendisi Cem Karaduman, 22 yıldır bu sektörün içinde yer alan biri olarak hedeflerini ‘kalıcı olmak’ şeklinde açıklıyor.

Yurt içi projelerin yanı sıra yurt dışında da çalışan, Moskova’da 4 yıl geçiren Karaduman, “Kain İnşaat olarak bir projeye başlarken tabii ki kar amacı güdüyoruz ancak yaptığımız işin içimize sinmesi çok daha önemli. Zarar edeceğimizi bilsek bile kaliteden asla ödün vermiyoruz. Standardı korumak, belirlediğimiz çizginin altına düşmemek için çabalıyoruz. En büyük mutluluğumuz, yaptığımız konutların önünden gururla geçmek. Şimdiye kadar bunu başardık. Edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sektörde kalıcı olmanın yanı sıra lider konuma yükselmek, önce kendi bölgemizde, ardından ülke çapında bir marka olmak da en büyük arzumuz” diyor.

İnşaat sektöründe şimdiden kendine bir yer edinen Kain İnşaat, yeni projeleriyle de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

mutfak
Kain İnşaat daha önceki projelerde olduğu gibi My Hill 4’te de kaliteyi zevkle buluşturmayı başarmış.

Bir Cevap Yazın