kocaeli , 14-08-2020

Kahve Burda Fest'te Bülent Ortaçgil rüzgarı

41 Burda AVM'de gerçekleşen ve kahve tutukunlarının yoğun ilgi gösterdiği Kahve Burda Fest'te şarkılarıyla gönüllere taht kuran sanatçı Bülent Ortaçgil sahne aldı. Ortaçgil, AVM'ye gelenlere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı

23:17:06 | 2019-10-26

HABER: CANDAR TÜMEĞ


41 Burda AVM'de gerçekleşen Kahve Burda Fest'te eğlence tam gaz devam ediyor. Gün boyu bir dizi etkinliğin gerçekleştiği 41 Burda AVM'de festival kapsamında sesiyle ve şarkılarıyla gönüllerde taht kuran ünlü sanatçı Bülent Ortaçgil sahne aldı. AVM'de gerçekleşen konsere ilgi büyüktü. Bülent Ortaçgil hayranlarının ve kahveseverlerin akın ettiği 41 Burda AVM'de muhteşem bir müzik ziyafeti yaşandı. Konser alanında yerlerini alan aileler, öğrenciler ve kahveseverler unutulmayacak bir gece yaşadı. Kaliteli müziğin tadına varan ziyaretçiler Bülent Ortaçgil sayesinde hem duygulu anlar yaşadı hem de eğlendi. Sanatçı Bülent Ortaçgil birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken ziyaretçiler de ona eşlik etmeyi unutmadı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Kahve Burda Fest, 27 Ekim Pazar günü, gün boyunca devam edecek etkinliklerin ardından sona erecek. Siz de hem eğlenmek hem de dünyaca ünlü kahveleri tatmak istiyorsanız Kahve Burda Fest'i kaçırmayın deriz.

 

ETİKET :   41 burda avm kahve burda fest avm eğlence kahve konser müzik bülent ortaçgil kocaeli