kocaeli , 28-05-2020

Kahve Burda Fest başladı

İlimizin en büyük alışveriş merkezlerinden 41 Burda AVM’de, kahveseverlerin büyük bir merakla beklediği Kahve Burda Fest başladı

16:33:01 | 2019-10-25

 HABER: CANDAR TÜMEĞ

41 Burda AVM’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Kahve Burda Fest, kahveseverlere yine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Farklı lezzetlerin bir arada olduğu festivalin ilk gününe ilgi büyüktü. Arkadaşlarıyla, eşleri ve dostlarıyla 41 Burda AVM’ye gelenler kahve stantlarını tek tek gezdi. Dünyaca ünlü kahve markalarının yer aldığı stantlar büyük ilgi gördü. Renkli anların yaşandığı festivalde sadece kahve değil kahveye dair her şey vardı.

 

FARKLI ETKİNLİKLER

Kahve Burda Fest’te dünyanın farklı bölgelerinden gelen kahveler, profesyonel baristaların şovları, butik kahve dükkanların lezzetleri, kahve tadım atölyeleri, yetişkinler ve çocuklar için atölyeler, dans gösterileri, ödüllü yarışmalar ve konser etkinlikleri büyük bir heyecanla başladı.

 

STANT AÇAN MARKALAR

Dünyaca ünlü kahve markaları stant açarak ziyaretçilere farklı tatlar denetti. Toplamda 18 farklı stantta birbirinden lezzetli kahveler kahveseverlere sunuldu. Sttant açan markalar şöyle; Pure Black, Vancoff, Barista Plus, Arkaplan Cafe, Gloria Jean’s Coffe Chefs, Gönül Kahvesi, Rodopi Kahve, Duble Çay, Mavi Balık Atölye Seramik, Kahveland, Harput Dibek, Zenka Baklava, Arçelik, Esperro, Aktuğ, Çikolataevi, Hub Coffee, Manivela. Tshirt Tasarımı, Mug Art Bardak Boyama…

 

Kahve Burda Fest, 26 Ekim Cumartesi akşamı 19:30’da Bülent Ortaçgil konseriyle devam edecek ve 27 Ekim Pazar günü son bulacak, gidip görmek isteyenler için unutulmayacak bir festival. Kaçırmayın deriz.

 

 

ETİKET :   kahve burda fest 41 AVM festival kahve lezzet tat ziyaretçi etkinlik kocaeli