Jandarma Komutanı’ndan Vali Aksoy’a ziyaret

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 179. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan ve beraberindeki jandarma personeli, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundu

14:18:36 | 2018-06-13

İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Kocaeli Valisine Jandarma Teşkilatının tarihçesi hakkında bilgi sunumunda bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 179. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy “ Kurulduğu günden buyana önemli görevler yürüten Jandarma Teşkilatımız terörle mücadele konusunda da  çok önemli başarılara imza atmaktadır. Halkın huzur ve güveninin sağlanması noktasında özellikle kırsal alanda Jandarma Teşkilatımız önemli görevler yerine getirmektedir. Bir önceki görev yerim olan Diyarbakır’da bunu yakından gördüm ve başarılı çalışmalarına tanıklık ettim. Jandarma Teşkilatımızın bu anlamlı gününü kutluyorum. Bu vesileyle çeşitli nedenlerle hayatını kaybeden Jandarma Teşkilatımızın mensuplarına Allah’tan rahmet,  Gazilerimize de sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.” diyen Vali Aksoy tüm Jandarma Teşkilatının 179. Kuruluş yıldönümünü tebrik etti.
ETİKET :   Kocaeli İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Jandarma Genel Komutanlığı

Tümü