İzmitli Beşiktaşlılar Vodafone Park’ta

PAYLAŞ

İzmit Beşiktaşlılar Derneği, Vodafone Park’a şeref turu ve müze gezisi ziyareti düzenledi

Vodafone Park’a yapılan ziyarete Nurkan Karayel, Ercin Karayel, Altuğ İzgeç, Arda İzgeç, Özlem Konu, Hüseyin Okan, Didem Okan, Cengiz Okan, Sena Okan, Ela Okan, Fahri Balaban, Oktay Ok, Emirhan Ok, Aslı Aksoy, Umut Aksoy, Arya Aksoy, İbrahim Sırma, Zeynep Sırma, Kartal Sırma, İlter Dursun, Birol Büyüksivri, Onur Büyüksivri, Cenk Erdoğan, Erim Erdoğan, Ali Salkım, Demir Salkım, Engin Ölmez, Deniz Batu Ölmez katıldı.

İzmit Beşiktaşlılar Derneği, Beşiktaş’ın yeni yapılan stadı Vodafone Park’ı ziyaret etti. Ziyarete İzmit Beşiktaşlılar Derneği Kurucu üyeleri ve yavru kartallar katıldı. İlk olarak stad içerisinde şeref turu atan İzmitli Beşiktaşlılar,yetkililerden bilgi aldı. İzmit Beşiktaşlılar Derneği üyeleri daha sonra ise müzeye geçti.

İzmit Beşiktaşlılar Derneği İletişim Komitesi Başkanı Özlem Konu yaptığı açıklamada Vodafone Park’ın kendileri için büyük bir onur ve gurur kaynağı olduğunun altını çizdi. Beşiktaş Müzesi’ne yaptıkları ziyarette Beşiktaş’ın tarihi hakkında bilgi edindiklerini ifade etti. Şeref turu hakkında da konuşan Özlem Konu “Yıllardır tribünden destek verdiğimiz takımımızın maç öncesi bulundukları alanlarda olmak bizim için büyük mutluluktu. Yavru kartallarımızın da büyük keyif aldığı Şeref Turu organizasyonlarını İzmit Beşiktaşlılar Derneği olarak her ay bir kez düzenlemeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Bir Cevap Yazın