kocaeli , 23-11-2020

İzmit’e yeni bir mekan: Çetin Balık

İzmitlilere hizmet vermeye başlayan Çetin Balık Restoran’ın resmi açılışı gerçekleşti. Haftanın her günü açık olan Çetin Balık Restoran balıkseverlerin yeni adresi olacak

16:04:40 | 2020-02-08

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

İzmit yeni bir mekan daha kazandı. Sahilde bulunan balıkçı restoranların hemen yanında hizmete açılan Çetin Balık Restoran, işletmeci Yılmaz Çetin ve eşi Dilek Çetin beraberliğinde açıldı. 20 yıldır Çetin Pub ile bu sektörün içinde olan Yılmaz Çetin; bu kez deniz ürünleri, et çeşitleri, farklı lezzetlerde mezelerin menüde yer aldığı ve haftanın 5 günü canlı müziğin olduğu bir mekan açtı.  Çetin Balık Restoran’ın açılış töreni görkemli bir şekilde gerçekleşti. Açılışa; CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Barosu eski başkanı Sertif Gökçe, CHP Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Engin Taşdemir ve Çetin ailesinin yakın dostları katılım sağladı.

 

HAFTANIN HER GÜNÜ AÇIK

Çetin Balık Restoran hakkında bilgi veren Dilek Çetin ana salon, balkon ve kış bahçesi olmak üzere restoranın 3 farklı hizmet alanı olduğunu söyledi. Toplamda 230 kişilik oturma kapasitesine sahip olan restoran, 870 metrekarelik geniş alana sahip. Haftanın her günü saat 12.00-00.00 arası hizmet veren Çetin Balık Restoran ailelerin rahat edebileceği, müzikseverlerin canlı müzik dinleyerek eğlenebilecekleri bir mekan olarak tasarlanmış. Dilek Çetin, “Biz bu sektöre uzak değiliz, fazlasıyla emek ve deneyimle burayı açtık. Herkesin gelip gönül rahatlığıyla oturabileceği bir mekan tasarladık. 17 çalışma arkadaşımızla sizlere hizmet vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

 

KURDELE KESİLDİ

Açılışta konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, ekonomik sıkıntıların yaşandığı böylesi bir dönemde cesaret gösterip mekan açtıkları için Yılmaz Çetin ve eşi Dilek Çetin’i tebrik ederek bol kazançlar diledi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de “İzmitlilere böylesi güzel bir mekan kazandırmanız sevindirici, sizlere hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar dilerim” dedi. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunuldu.

Yılmaz Çetin ve eşi Dilek Çetin kaliteli hizmet ve güleryüz bekleyen tüm İzmitlileri yeni mekanları Çetin Balık Restoran’a bekliyor.

  

 

ETİKET :   çetin balık restoran balık deniz ürünleri meze et dilek çetin yılmaz çetin açılış tören mekan hizmet izmit kocaeli