kocaeli , 18-01-2020

İzmit Belediyespor-Olimpiyat Kulübü'nden anlamlı ziyaret

Türk sporuna örnek bir model olarak 4 yıl önce başlayan İzmit Belediyespor-Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik Kulübü ortak iş birliği projesiyle ulusal arenada tüm spor branşlarına alt yapı olmaya devam ediyor

14:05:51 | 2019-07-25

 

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun izni ile İzmit Belediyespor Kulübü Başantrenörü ve Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Jimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç tarafından düzenlenen programda İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, Olimpiyat Yıldızları’nın antrenörleri ve iki kulübün sporcularının katılımlarıyla 2020 Tokyo Olimpiyatları hazırlıkları çerçevesinde Bolu THOM merkezinde kampa giren artistik cimnastik milli takım kafilesini ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’i ziyaret ederek hem başarılar diledi hemde pişmaniye ikramında bulundu.

PİŞMANİYE İKRAMI YAPILDI

 

Program çerçevesinde ilk olarak İzmit Belediyespor Kulübü  Başkanı Yusuf Erenkaya Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ile tanıştı. Daha sonra Türk cimnastiğinin emektarı ve duayeni olan Türkiye Cimnastik Federasyon Başkanı Suat Çelen ile bir araya gelen Kocaeli kafilesi hem çalışmalarını hemde yeni dönem projelerini anlattı. Program sonunda milli takımda yer alan ağabeylerini antrenmanın başından sonuna kadar seyreden Kocaelili cimnastikçiler antrenman sonrası milli takım sporcularıyla ve antrenörleriyle bir araya gelerek hem sohbet ettiler hemde pişmaniye ikram ettiler.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya: ‘Bu anlamlı ve güzel organizasyonda bizleri en iyi şekilde ağırlayan ülke sporumuzun önemli değerlerinden biri olan Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanımız Suat Çelen’e ve kıymetli milli takımımıza teşekkür ediyoruz. Cimnastiğin zirversini görmek bize çok şey kattı. Bizde Kulüp olarak sporların temeli olan jimnastik branşına katkı sağlamaya devam edeceğiz.’ dedi.
ETİKET :   Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Jimnastik Kulübü ziyaret organizasyon Türkiye Cimnastik Federasyonu

Tümü