İyi ki varsınız

PAYLAŞ

Kocaeli’de ‘ilk’leri gerçekleştirmenin gururunu yaşamaya devam ediyoruz. Bundan tam bir yıl önce Kocaeli’nin ‘ilk’ magazin-aktüel dergisi Kocaeli Life’ı sizlerle tanıştırdık. Kocaeli Life gerek içeriği, gerekse kalitesiyle kısa sürede geniş bir takipçi kitlesine ulaştı, kentin sosyal yaşamını renklendirirken, vizyonuna da katkı sunmaya başladı. Birkaç ay içinde elde ettiğimiz bu başarı meslektaşlarımızı da cesaretlendirdi, Kocaeli yeni yeni dergilerle tanıştı. Kocaeli Life’ın birinci yaş gününde yine bir ‘ilk’e imza attık. Bu kentte şimdiye kadar yapılmayanı yaptık, yaş günümüzü görkemli bir partiyle kutladık. Kocaeli Life’ın partisi, Türkiye’de her biri kendi alanında marka olmuş kuruluşların partilerini aratmadı. Davetliler kırmızı halıda karşılandı, özel olarak hazırlanan duvarın önünde profesyonel fotoğrafçılara poz verdi.  Altın rengi mumlar ve yıldızlarla süslenen mekan, kentin starlarını ağırladı. Cemiyet hayatının tanınmış simalarını bir araya getiren partide ikram da kusursuzdu, eğlence de… İnanıyorum ki tıpkı Kocaeli Life gibi 1. yaş günü partimiz de uzun süre dillerden düşmeyecek, hafızalardan silinmeyecek.

Kocaeli Life nasıl ki bu günlere tek başına gelmediyse, sizlerin desteği bizim için ne denli önemliyse, böylesine büyük bir organizasyonda da destekçilerimiz vardı. Türkiye’deki bütün Hayal Kahveleri’nin yönetim kurulu başkanı Yavuz Kavan gibi… Hayal Kahvesi’nin kapılarını bizlere sonuna kadar açtı, gecenin kusursuz geçmesi için de elinden geleni yaptı.

Gecemize en büyük katkı sunanlardan biri de ilimizin tanınmış iş adamlarından, Ekcan Grup İcra Kurulu Başkanı Yakup Ekşi’ydi. Yakup Bey de en başından itibaren yanımızda yer aldı, gecemize katkı sağladı. Destekçilerimiz arasında 262 Towers’ın ortağı Burçin Şahin, Autobella’nın sahipleri Feyza-Aşkın Ekşi kardeşler, VD İletişim’in sahibi Volkan Yılmaz, Çocuk Kasabası’nın sahibi Ayşenur Kahraman, Kocaeli Makas Kuaför’ün işletmecisi Nihan Çakıcı, Kurabiye Merkezi’nin sahibi Belgin Abayhan da vardı. Hepsine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız.

Gecenin bir de gizli kahramanları vardı. Arke Organizasyon’un sahibi sevgili Birgül Yürüker’e ve ekibine de emeklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Derginin kuruluşundan itibaren yanımızda yer alan, bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Marduk Digital’in sahipleri Can İşiaktır ve Arda Süar’a da buradan kocaman bir teşekkür gönderiyorum. Kocaeli Life’ın bu günlere gelmesinde büyük emeği olan ekibime de sonsuz teşekkürler.

Kocaeli Life’ın 1. yaş günü haberini geniş bir şekilde bu ayki sayımızda bulacaksınız. Bu sayımızda daha neler var neler. Babalar Günü nedeniyle iki kız babası Selman Yıldırım’la yaptığımız röportajı keyifle okuyacak, 40’ından sonra tenise başlayan ve katıldığı her turnuvadan madalya ile dönen Havva Türedi’nin başarı hikayesine tanık olacaksınız. Yaz tatilini Bodrum’da geçirmek isteyenlere de güzel bir sürprizimiz var. Kocaeli Life bu ay da elinizden düşmeyecek. Şimdiden keyifli okumalar.

ce5t5350

Bir Cevap Yazın