İşte 2018’in saç trendleri

PAYLAŞ

Tüm klasikleri bir arada göreceğimiz 2018’in en çok konuşulacak 18 saç trendi

Koca bir yılı geride bırakırken yıl boyunca moda sürekli değişim halindeydi. Tabii bu değişime saçlar da ayak uydurdu ve birbirinden renkli ve farklı saç modelleri gördük. Sıra 2018’de. Eskiye dönüşe dair ipuçları veren 2018’de klasiklerden vazgeçmiyoruz. Umarız en sevdiğimiz tüm trendleri bir arada göreceğimiz 2018 sizin için harika geçer

MİNİMAL ÖRGÜ TOPUZLAR

Saçınızı önce enseden bir at kuyruğu şeklinde toplayın. Ardından örün ver tel toklar yardımıyla çevirerek ensenizde tutturun. Bu modelde çeşitli saç aksesuarları kullanabilir ya da hoş bir çift küpeyle tamamlayabilirsiniz. Örgü topuzlarda yapılan en büyük hata ise krepeli, kabarık, aşırı detaylı ve karışık bir örgü yapmak. Bu sizi günlük ve sade bir görünümden uzaklaştıracaktır.

KISA KIZIL PEMBE SAÇLAR

Renkli saçlara alıştık. Hatta artık birden fazla renk olan saçlara da şaşırmıyoruz. 2017’de sıkça gördüğümüz o çılgın pembelerin yerini 2018’de daha sakin ve yumuşak pembeler alacak.

KURDELELER SAÇLARINIZI SÜSLEYECEK

İster at kuyruğu ister örük ister öylesine toplanmış bir saç… Hepsine takacağınız siyah kadife bir kurdele bütün havanızı değiştirecek! Her renk ve desende tercih edebilirsiniz tabi ama 2018’de kadifeyi her yerde göreceğiz, unutmayın

SAÇ KLİPSLERİ GERİ DÖNÜYOR

İncili, taşlı fark etmiyor. Birçok defilede modellerin saçlarını süsleyen saç klipsleri geri dönüyor. Onları saçlarınıza ne şekillerde takacağınız ise yaratıcılığınıza kalıyor

HAVALI VE KOLAY; MİNİK TOPUZLAR

Oldukça özensiz ama bir o kadar havalı duran bebek topuzlar da 2018’de çok göreceklerimizden. Ensede yapılanlar en şık duranları…

SÜSLÜ ÖRGÜLER

2017’de sıkça karşılaştığımız saç aksesuarları 2018’de de hakimiyetini koruyor ve saç örgülerindeki yerini alıyor.

SPOR SAÇ BANTLARI GÜNLÜK HAYATTAKİ YERİNİ ALIYOR

Sizi çok eskilere götürecek bu bantlar 2018’de geri geliyor. Üstelik en şık hallerinize eşlik edecek. İster saçınız açıkken ister görseldeki gibi kullanabilirsiniz.

DAĞINIK MUZ TOPUZLAR

Muz topuz ama dağınık olanından. Düğünlere, davetlere giderken yapılan kabarık ve abartılı olanlardan uzak durursak günlük havalı ve özensiz topuzlar elde edebiliriz. Yapımı da oldukça kolay

SAÇLARINIZI HALKALARLA SÜSLEYİN

Özellikle 2018 yazında saçlarda bol bol göreceğimiz bu aksesuarları özellikle yazın abartmak serbest

KISA VE ÖZENSİZ SOLUK ŞEFTALİ SAÇLAR

Fazla cesaret isteyen bu renk herkese yakışmayacak tabii ki. Ama yakışıyorsa bu harika ve eğlenceli renkten saçlarınızı mahrum bırakmayın.

SAÇLARIMIZI SARIP SARMALIYORUZ

Birçok defilede gördüğümüz ve 2018’de sıkça göreceğimizin sinyallerini veren bandajlı saçları yapmak çok kolay. Hem biraz farklı görünmek hem de hızlı olmak istiyorsanız bir kumaş parçası alın ve at kuyruğunuzun yarısına kadar sarın. İşte bu kadar kolay!

SÜSLÜ SAÇ BANTLARI DÖNÜŞ YAPIYOR

Gossip Girl dizisinde Blair Waldorf karakterinde sıkça gördüğümüz bu bantlar tüm ihtişamıyla geri dönüyor.

HAFİF KARAMEL

2018’de sıcak renkler kazanacak. Karamel rengi bu defa saçların tamamını değil uçlarını kaplıyor. Hafif geçişli harika karamelleri 2018’de herkeste göreceğiz!

SAÇLAR BOĞAZLI KAZAKLARIN İÇİNE!

Bu aslında çoğu zaman saçlar kabarmasın, ıslanmasın diye yapılan bir şey. Ama bunu bir modaya dönüştürenler ve saçları bilerek kazağın içinde bırakanlar da var. Kolay ve oldukça havalı.

GÖKKUŞAĞI ÖRGÜLER

Cesaret isteyen bu gökkuşağı örgüleri yazın geçici sprey boyalarla denemek isteyebilirsiniz.

BİTTER ÇİKOLATA SAÇLARDA

Oldukça havalı bu renk saçınız eğer koyu renkse çok büyük bir değişiklik olduğunu fark edilmeden bile sizi daha havalı bir görünüme kavuşturabilir.

SÜSLÜ SAÇ TOKALARI

Saç tokaları eski şöhretini geri kazanıyor. Artık o sadece evde taktığınız tokaları dışarı çıkarmanın vakti geldi!

YENİ MODA AT KUYRUĞU

Saçlarınızı topuz yapar gibi kıvırın ancak sadece diplerini tutturduktan sonra geri kalanını serbest bırakın. Bu topuz 2018’in modası olacak!

Kaynak: listelist.com

Bir Cevap Yazın