kocaeli , 09-04-2020

İngilizce öğretmenlerine eğitim

ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. İngilizce öğretmenlerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen seminer, katılımcılara fayda sağladı

11:46:58 | 2020-03-17

HABER: Reha KÜÇÜKÖZLER 

İçinde bulunduğumuz bilgi çağında küresel iletişimimin ortak dili İngilizce kabul ediliyor. Bireyler ve toplumlar küreselleşme anlamında giderek küçülen dünyamızda, ülkeler bilgiye ulaşmak için İngilizce eğitimine büyük önem veriyor. ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları, bu anlayışla kendi öğretmenleri kadar farklı okullarda görev yapan İngilizce öğretmenlerinin de mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla özel bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Cambridge, İnkaş ve UES Yayın Evleri’nin katkılarıyla okul salonlarında düzenlenen seminere okul idarecileri ve çok sayıda İngilizce öğretmeni katıldı.

 

EĞİTİMCİLERE SEMİNER

Öğretmen eğitimcileri John Barth, Sam Whittam ve Julie Richards, workshop ortamında geçen sunumlarında, öğrencileri sınıf içinde sıkmadan nasıl eğlenceli aktiviteler yapılabileceğini, İngilizceyi severek öğrenmenin yollarını anlattılar. İngilizce öğretmenleri semineri hazırlayan okul idaresine ve değerli bilgilerini paylaşan eğitimcilere teşekkür etti.
ETİKET :   ingilizce öğretmenler eğitim seminer ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları ingilizce öğretmenleri kocaeli

Tümü