kocaeli , 25-06-2019

İlimtepe yeni sezonda iddialı

İlimizde önemli başarılara imza atan Körfez ilçesinin tüm futbol kategorilerine katılarak ülke sporuna hizmet eden tek süper amatör kulübü İlimtepe Futbol Kulübü yeni dönem için adeta kolları sıvadı

13:11:04 | 2018-06-04

Mustafa Aslı başkanlığında yeni dönem çalışmalarına ilk olarak güçlü bir yönetim kadrosu kurarak başlamak isteyen İlimtepe futbol Kulübü ilimizin başarılı spor adamlarını yönetim kadrosuna katmaya devam ediyor.

Kulübün resmi organlarından yapılan açıklamaya göre ilimizin başarılı ve vizyon sahibi gençlerinden Tolga Havuç yeni dönemde Başkan Mustafa Aslı ve koordinatör Metin Özkan’ın daveti üzerine İlimtepe Futbol Kulübü yönetim kurulu asil listede yer alarak kulüpte Başkan yardımcısı olarak görev yapacak.

Kulüp yönetim kurulu tarafından göreve getirilen Tolga Havuç salon sporları ve jimnastik branşlarından sorumlu olacak. İlimtepe Spor Kulübü yeni dönem için almış olduğu bu kararla yalnızca futbolda sonra salon sporlarında da söz sahibi olmayı hedefliyor.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Tolga Havuç: ‘Bizde görev alınmaz, verilir. Gönül dostum ve yol arkadaşım Metin Özkan hocamızın ve Başkanımız Mustafa Aslı’nın daveti üzerine İlimtepe’de görev yapmak şahsım adına onur ve gurur vericidir. İlimtepe Futbol Kulübümüz geçen yıl ilk dönemi olmasına rağmen üniversite öğrencileri ile kurulan kadrosu ile harikalar yarattı. Böylelikle öğrenci kardeşlerimiz için İlimtepe sadece bir spor kulübü değil bir hayat okulu oldu. Sözlerime son verirken yönetim kurulumuzda yer alan tüm üyelerimizi tebrik ediyorum’ Dedi.

İLİMTEPE YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Mustafa Aslı (Başkan)

Metin Özkan

Tolga Havuç

Av. Nizamettin Özaydın

Şengül Yurt

Hakan Çelikkeser

Hüseyin Aldırmaz

Sinan Kılıç

Vedat Kılıç

Çetin Zerenoğlu

Muhterem Sert

Kadir Sarı

 

 

 
ETİKET :   ilimtepe futbol kulübü mustafa aslı tolga havuç

Tümü