kocaeli , 01-12-2020

Hoş geldin yaz

12:14:17 | 2019-06-12

Uzun ve yorucu bir kış döneminden sonra, nihayet yaz tatili geldi. Koca bir yıl boyunca okul-kurslar-ev arasında mekik dokuyan miniklerimiz için artık eğlenme ve dinlenme vakti. Biz de bu ayki köşemizi bu duygularla hazırladık. Yaz aylarında hem sizin hem de onların işine yarayacak fikirleri ‘Biz Çok Sevdik’ köşemizde derledik.

‘Çocuk Lezzetleri’ köşemizde, miniklerin ağzını tatlandıracak, çok lezzetli bir muffin tarifi var. Ufaklıklar ‘yaban mersinli muffin’i çok sevecek.

‘1 Anne 5 Soru’ köşemize ise bu ay, hem başarılı bir eğitimci hem de sevgi dolu bir anne olan Fulya Atuk’u konuk ettik. Fulya Hanım ile iki güzel kızı ve onları büyütürken yaşadığı duygular hakkında sohbet ettik. ‘Ben Başardım’ın yeni konuğu, geleceğin liderlerinden olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir isim. Sahip olduğu yetenekler ve başarma azmiyle YGA’ya kabul edilmeyi başaran Erim Erdoğan’ın hikayesini ilgiyle okuyacaksınız.

Sıcak yaz günlerin herkese sağlık ve neşe getirmesini dileyerek, sizi çocukların dünyasıyla baş başa bırakıyoruz.

Sevgilerimizle…

 

Haziran ayının gelmesi ile yaz tatili hazırlıkları da başladı. Sizler için yazın çocuklarınız için hayat kurtarıcı olacak nitelikte birkaç ürün tavsiyesi derledik. İşte seçtiklerimiz… 

 

Bluuh Baby boyun simidi    

4-13 kg arası bebeklerin suda özgürce hareket edebilmesini sağlayan, suda geçirilen zamanın faydalarından ve eğlencesinden yararlanmalarına olanak tanıyan bu ürünü biz çok sevdik.

 

 

 

TrukId Sunny Days güneş kremi 

Güneşten korunmanın gerekli olduğu tüm saatlerde doğal koruma sağlayan, losyon yapısı sayesinde uygulaması kolay ve formülü tamamen doğal olan; bebekler ve çocuklarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu güneş kremini biz çok sevdik.

 

 

 

KIetla güneş gözlüğü    

Çocuklar için gözlük seçmek çok zor. Seçtiğiniz gözlüklerin çabucak kırılması da cabası. Özel tasarımı ile istenildiği kadar bükülebilen ama kırılmayan, yüzde 100 UVA-UVB koruması bulunan, hem havalı hem rahat bu gözlükleri biz çok sevdik.

 

 

Aysun Berktay Özmen Yüzme Dersi 

Suya dirençli bir çocuğa sahipseniz işte bu kitap tam da size göre. Bir anne kunduzun yüzmeye pek de hevesli olmayan iki yavrusuna yüzme öğretme çabasını anlatan  ve sonunda ‘su akar yolunu bulur’ mesajını veren bu kitabı biz çok sevdik.

 

 

 
ETİKET :  

Tümü