kocaeli , 25-08-2019

Hayal’de Kurtalan Ekspres rüzgarı

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Kurtalan Ekspres, Kocaeli Hayal Kahvesi’nde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı

15:40:12 | 2018-06-23

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Rock müziğin ustası merhum Barış Manço'nun 1972 yılında kurduğu ve vefatına kadar birlikte çalıştığı Anadolu rock grubu Kurtalan Ekspres, Kocaeli Hayal Kahvesi sahnesinde hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Seslendirdikleri şarkılarla rock müziğin sevilen gruplarından biri olmayı başaran ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kurtalan Ekspres’in muhteşem şarkıları eşliğinde eğlenen Kocaeliler, doyumsuz bir müzik ziyafeti çekti. 500’ü aşkın rock müziği tutkunun takip ettiği konserde müzik severler zaman zaman şarkılara eşlik etti.

HARİKA BİR ATMOSFER

Kurtalan Ekspres, sahneye söz ve müziği Barış Manço’ya ait ‘Dönence’ isimli şarkıyla çıktı. Akıllara kazınmış şarkıları Kocaelililer için seslendiren Kurtalan Ekspres, rock müzik tutkunlarından tam not aldı. Gördükleri ilgiden bir hayli memnun olan grubun solisti Yusuf Uğurer Kocaelili hayranlarına “Harika bir atmosfer var burada. Hayal Kahvesi’nde olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. Kah hareketli kah slow şarkılarla geceye ahenk katan grup, alkışlar eşliğinde sahneden indi. Grup üyeleri, kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da kırmadı.
ETİKET :   hayal kahvesi kurtalan ekspres

Tümü